• ~qqq
    (2014-09-05 11:58)
    "Znane Polki, które urodziły dziecko obcokrajowcowi!"
    A nie obcokrajowcom??? No, chyba że chodzi o takiego jednego dyżurnego obcokrajowca rozpłodowego, któremu Polki rodzą dzieci...
  • ~Kasandra
    (2015-04-19 15:58)
    Co wy wypisujecie ( nóż w kieszeni się odzywa ). Moja córka i syn są z innej bajki za zdolni , inteligentni i nie pasują do reszty dlatego chciałabym aby wyjechali bo ich tu zniszczą u nas nielubi się takich ludzi i gnoi. Jesteśmy głupim narodem i nie potrafimy się razem trzymać nie potrafimy sobie tego uzmysłowić, że to dla nas jedyne wyjście.
  • ~ewa koby
    (2014-09-05 20:41)
    nazwa obcokrajowiec we wszystkich jezykach powinna zniknac ze slownikow obce kraje istnieja ale obcokrajowce juz nie ewa koby fpolsat
  • ~voiceinthedesert
    (2014-09-06 17:32)
    Fakt, ze Polki rodzą prawie tyle dzieci w Anglii co Anglicy daje do myślenia. W Polsce brak narodzin dzieci! A tam, z racji związanych z możliwym pieniądzem i statusem, Polki nagle staja się "maszynami do rodzenia". Samo to, uważam, daje coś nieprzyjemnego do mylenia, czym jest dzisiejsza Polska i dzisiejsze kobiety!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-09-05 20:26)
    Widać Polacy nie są dostatecznie majętni żeby celebrytki im rodziły dzieci. Podstawa to kasa a że facet obleśny można zamknąć oczy podczas ciągania za drut
  • ~WAW
    (2014-09-05 10:31)
    CO ZNACZY ZE 'IM' URODZILY DZIECI? TO ONE BYLY TYLKO INKUBATORAMI?
  • ~Mark
    (2014-09-05 12:51)
    Głupie i dały się wykorzystać
  • ~luźna wagina
    (2014-09-05 15:01)
    Polki takie są. Od nich zaczyna się zgnilizna narodu. Nie szanują swojego, lecą byle na obcego. Zwłaszcza mahonia albo czarnego. Już Lady Pank poruszał ten temat 20(?) lat temu.
  • ~nbvnv
    (2014-09-05 15:20)
    ale beczka
  • ~tele-wic
    (2014-09-04 22:40)
    Monisia, to taka klaczka. Zamachowski ogierek, więc czekamy na kolejną serię.