Ojcze nasz, który harujesz dniami i nocami. Ty też czas dla rodziny odmierzasz liczbą nadgodzin?

| Aktualizacja:

Wstają o świcie, pędzą do pracy i znikają na cały dzień. Czas dla rodziny odmierzają liczbą nadgodzin, a w dni wolne dorabiają na drugim etacie. Sami tego chcieli.

wróć do artykułu
 • ~Grzechu_comeback
  (2017-06-23 11:11)
  PROGRAMISTA narzeka na biedę?!?! Jaja sobie robicie?!?! To co ma powiedzieć pracownik FRANCUSKICH supermarketów? Albo NIEMIECKICH?!?!
 • ~!!$$%@$$$$^*($%$#!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  (2017-06-23 10:38)
  rozwaliło mnie to: ale co roku tradycyjnie wybierali się nad polskie morze.... Bidulki, ja co roku niestety nie jestem w stanie wybrać się nad polskie morze... A może standardy życia mają za wysokie?
 • ~Lis
  (2017-06-23 11:27)
  Bzdury. Pracują, zarabiają, chodzą na imprezy sportowe , wynajmują niańki i panie do sprzątania , sączą dobre wino do kolacji ot jak tylko chcą spędzają każda wolna chwile z dziećmi .
 • ~ałtor
  (2017-06-23 12:18)
  No i co? Są dwa scenariusze na dalszy ciąg: 1-programista się w końcu "popsuje"(zawał,wylew,nerwica,depresja-albo wszystko na raz) a żona wymieni go,po prostu,na "nowszy model". Na dodatek Sąd rodzinny dowali programiście takie alimenty,że 99% pensji pójdzie na nie. 2-programista stwierdzi że ma dosyć tej orki na leniwą babę i niewdzięczne bachory.Rozejrzy się wokół siebie,poczyta prasę i internety i...założy tzw "ruch społeczny".Pod hasłem walki o wolność słowa,konstytucję i demokrację.Chętni się znajdą do przystąpienia-nie ma obaw,wszak wszyscy przyzwoici ludzie troszczą się o te trzy sprawy.Iprogramista będzie wystawiał faktury na ten ruch...
 • ~Lis
  (2017-06-23 12:01)
  Do syna - synu marnotrawny skup się na własnym ojcu, jezeli go znasz a politykę zostaw dorosłym
 • ~Syn
  (2017-06-23 11:38)
  Ja skladam życzenia synowskie wielkiemu Polakowi choć marnemu cialkiem lecz gigantowi panu Jarosławowi Kaczynskiemu.Nie doświadczył bycia ojcem ale jest OJCEM narodu smoleńskiego namaszczonym przez ich zbawiciela w Toruniu.
 • ~Odp_Na_Dziwne_porownanie
  (2017-06-23 12:06)
  Pracownik Francuskich lub Niemieckich supermaketów też może się nauczyć programować. To nie jest trudne. Każdy może się nauczyć i zapracować na lepszy standard swojego życia.

Może zainteresować Cię też: