Z tym większą radością witamy na rynku markę Foppapedretti. To jedyna firma, która do swojej oferty wprowadziła wózek, o jakim do tej pory mogliśmy tylko marzyć. To wózek dla dzieci z silnikiem elektrycznym o nazwie MYO TRONIC.

Media / Picasa

Układ napędowy Myo Tronica wzorowany jest na wózkach do gry w golfa wyposażonych w silnik elektryczny. W wózku do golfa ułatwia on transport sprzętu na długich dystansach trawiastych pól. W przypadku wózka dla dzieci umożliwia on prowadzenie „pojazdu” bez wysiłku, pokonywanie nawet stromych wzniesień czy swobodny jogging razem z dzieckiem. Akumulator litowo-jonowy o pojemności 4400 mAh ładujemy ze zwykłego gniazdka elektrycznego za pomocą ładowarki przypominającej te znane chociażby z laptopów. Akumulator jest zamocowany za pomocą dwóch zatrzasków do ramy wózka i jest bardzo łatwo dostępny.

Media / Picasa

A jak wygląda sama jazda? Po dotknięciu dwóch przycisków na uchwycie wózka i ustawieniu interesującej nas prędkości wózek jedzie sam, bez najmniejszego wysiłku ze strony prowadzącego. Prędkość można płynnie regulować w czasie jazdy. Myo Tronic bez problemu pokonuje wzniesienia do 20 stopni, o czym może pomarzyć niejedno auto terenowe. Zwrotność zapewniają mu obrotowe przednie koła. Tylne koła są pompowane, co daje gwarancję swobodnego pokonania każdej nawierzchni. Automobilistyczny koncept tego wózka od 2011 roku podbija serca wielu ojców na całym świecie.

Media / Picasa

Dodatkową atrakcją tych wózków jest oryginalny włoski design nagrodzony Red Dot Design Award. Łatwe prowadzenie, odporne na intensywne użytkowanie materiały, a przede wszystkim liczne głosy zachwyconych użytkowników sprawią, że nie będziesz musiał długo przekonywać swojej żony do kupna tej maszyny. To jak jazda wymarzonym pojazdem – wsiadasz i już wiesz, że tego właśnie chcesz!

Jednym z pierwszych polskich ojców, którzy wybrali wózek MYO TRONIC marki Foppapedretti, jest Olivier Janiak – dziennikarz, prezenter i jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich trendsetterów. Miłośnik dobrych aut i dobrego design’u, a jednocześnie tata trzech chłopaków, nowonarodzonego syna zabierze od razu na jazdę na wysokich obrotach…

Produkty Foppapedretti można kupić w sklepie internetowym www.fopahopa.pl oraz w warszawskim Smyku Megastore na Targówku. Więcej informacji o produktach, historii firmy i nowościach można przeczytać na www.foppapedretti.pl