Zajmuje powierzchnię 400 tys. metrów kwadratowych, na której zainstalowano olbrzymie proce i katapulty. Fani gry przy pomocy pluszowychptaków niszczą zbudowane z klocków twierdze balonowych świń.

http://youtu.be/Eyw6jraISvI

Na czym polega fenomen tej gry? Być może kluczem jest prostota rozgrywki i przystępność dla każdego gracza – bez względu na wiek i płeć. Możemy się domyślać, że dzięki temu produkt firmy Rovio tak fantastycznie odnalazł się na rynku chińskim. W każdym sklepie dostępne są kubki, koszulki, maskotki setki najróżniejszych gadżetów opatrzonych logo gry. W Chinach Angry Birds pobiły już wszystkie rekordy popularności, dlatego specjaliści wróżą że inwestycja związana z parkiem rozrywki zwróci się błyskawicznie. Wszystko wyglądałoby niemal idealnie gdyby nie drobny szczegół. Właściciele tego oryginalnego obiektu zbudowali go nielegalnie, bez opłat licencyjnych.

Chiński park rozrywki mógłby okazać się świetnym pomysłem na weekendowy wypad, gdyby nie odległość. Bez obaw, rynek produktów sygnowanych marką Angry Birds ciągle się powiększa. Obejrzyj poniższy film, a być może znajdziesz w nim inspirację do zakupu oryginalnych, gwiazdkowych prezentów dla swoich pociech.

http://youtu.be/eM6KGHeux5M