Kolejny krok w stronę liberalizacji prawa aborcyjnego

| Aktualizacja:

W czwartek zarejestrowano w Sejmie Obywatelski Komitet Inicjatywy Ustawodawczej "Tak dla kobiet". Przygotowany przez niego projekt ustawy zakłada m.in.: liberalizację prawa aborcyjnego, refundację aborcji oraz in vitro i wprowadzenie edukacji seksualnej do szkół.

wróć do artykułu
 • ~Zenobia
  (2012-04-18 09:42)
  Decyzje o aborcji winna podjąć kobieta,ale decyzja ta jest bardzo trudna.Związane jest to między innymi z brakiem pracy,mieszkania,"kochanym mężem pijakiem".Urodzenie dziecka to są wyrzeczenia dla samotnej Matki,której nikt nie pomoże,a nasze Państwo tym bardziej.Czy 14-letnia matka rodzicielka,lub16-latka to są jeszcze dzieci,które nie dorosły do rodzicielstwa.A gdzie wychowanie seksualne w Szkole.Zastanówmy się na tym bardzo poważnym problemem.
 • ~zocha
  (2011-09-16 21:27)
  Mam propozycję dla wyzwolonych kobiet. Finansowanie przez państwo wszystko co dotyczy aborcji i antykoncepcji. Nie będzie w ogóle dzieci, nie będzie kłopotu z przedszkolami, szkołami, później z uczelniami.Po emerytury pojedziemy sobie do Ameryki z zieloną kartą Rostowskiego a do Polski sprowadzi się Turków i chińczyków. To jakieś odbicie umysłowe moich oświeconych rodaczek
 • ~aa
  (2011-09-16 12:36)
  Bo dzieci i ryby głosu nie mają, ale mam nadzieję, że ostateczna sprawiedliwość będzie miała głos.
 • ~zib
  (2011-09-16 12:17)
  No cóż to raczej "NIE dla dzieci".

Może zainteresować Cię też: