• ~Emigrant zmywajacy Talerze
    (2012-12-27 23:34)
    Pardon..z "Grenada"!
  • ~WARSZAWIAK
    (2012-12-27 21:27)
    re Antysemita
    O ja pier... Ale ostro masz mózg zsiekany :0... Zapisz sie na wizyte do psychiatry.
    Trza ci brac mocne leki, a moze i odizolowac.
  • ~elf
    (2013-02-10 18:32)
    No a te co to same wylądowały tu i tam ???
  • ~Rf.
    (2013-01-15 23:27)
    Piekna zabawka BRAWO U S A. Amerykanie nie zyciezaja bo sa kulturalni i wszystkich nie usmiercaja.
  • ~u2
    (2013-01-02 18:26)
    "pomysłowość inżynierów z USA nie zna granic"? Cóż za demagogia. Pomysłowość inżynierów z Północnej Korei też nie zna granic. Typowy język taniej propagandy, rodem z ZSRR :-)
  • ~słowianin
    (2012-12-28 12:34)
    "...najskuteczniejszego oręża, które zapewnia amerykańskim żołnierzom zwycięstwo na polu walki"/cytat/.
    Gdzie oni tak zwyciężają??? Bo nawet w Somali dostali w dupe. Nie mówię już o klęsce w Wietnamie
  • ~słowianin
    (2012-12-28 12:24)
    A najnowsze amerykańskie samoloty pasażerskie popsuły się prawie natychmiast i tylko Polska kupiła ten złom. Zawsze jakiś Wielki Brat wciśnie nam swoje badziewie...
  • ~Emigrant zmywajacy Talerze
    (2012-12-27 23:20)
    Ten "Hart"...to jest po...lony !
    Do dzsiaj ..w Iraku nie ma demokracji,z Afganistanu wychodza cichaczem, bo nie widza szans na zwyciestwo .
    Z Wietnamu -uciekali jak Szczury.., a jezeli chodzi Kore -to tylko udalo im sie uzyskac Rozejm!
    Jedyna Wojne co wygrali od 45 Roku..to z..." Genada"!
  • ~jur73
    (2012-12-27 17:46)
    "Tank Lend-Lease. USA"http://topwar.ru/22334-tankovyy-lend-liz-ssha.html . Tekst polecam autorowi akapitu - " Co do roku 1945 i calej II wojny swiatowej to musisz wiecej czytac; bez pomocy zachodu, a wiec sprzetu, czolgow, samolotow i wszelkiego innego" , tak dla ciekawości.
  • ~PO po
    (2012-12-26 14:51)
    e tam`z tego co wiem najlepsza broń to kij pamietajmy ma dwaKOŃCE ,HHEHEEH ZE SWIATECZNYM POZDROWIENIEM JEDEN Z KONCÓW
  • ~gerry5
    (2012-12-27 06:39)
    Uśmiercanie
    Szatan
    Anihilacja
  • ~123
    (2012-12-26 22:55)
    Fajny temat na święta Bożego Narodzenia swiąt pokoju.
  • ~realista
    (2012-12-27 04:13)
    Najlepsi inżynierowie z USA to... przyjezdni :-)
  • ~ANTYSEMITA
    (2012-12-26 20:19)
    Zydzi w Israelu tez tak myśleli, że jak będą szantażować bronią atomową i robić zamieszanie wśród arabów, to już mają sprawę wygraną. Jednak noże arabskie mają długie ostrza a ich nosiciele srają zadko na te atomowe bombki. Ha, ha, ha.
  • ~Hart
    (2012-12-26 18:57)
    Hart do ~ja: Korea - powstrzymanie wojsk polnocnokoreanskich przed inwazja na poludnie, Irak - rozbicie Saddama i zaprowadzenie ladu i demokracji,
    Afganistan - zgladzenie Bin Ladena, walka z mordercami z Al Kaidy, wprowadzanie demokracji. Co do roku 1945 i calej II wojny swiatowej to musisz wiecej czytac; bez pomocy zachodu, a wiec sprzetu, czolgow, samolotow i wszelkiego innego uzbrojenia Rosja Sowiecka nie zdolalaby dokonac kontrofensywy i tym samym dojsc do Berlina. Tyle na ten temat.
  • ~ja
    (2012-12-26 18:40)
    A kiedy ostatnio zwyciezyli? Nie w Korei, nie w Wietnamie, nie w Iraku, nie w Afganistanie. To chyba byl 1945 przy pomocy Stalina.
  • ~AK
    (2013-02-21 08:43)
    A najskuteczniejszy w tym arsenale to ten atomowy U-bot z 1940 roku.
    Oj. wy spece od chałtury !

Może zainteresować Cię też: