• ~znudzony głupotą kobiet
    (2012-08-25 18:00)
    Lepiej jeść z lodówki, chodzić w negliżu, nadużywać swoich małych przyjemności i nie zamykać toalety, niż dawać sobie ciosać kołki na głowie i sponsorować jakąś leniwą babę, zwaną żoną oraz stado wściekłych bachorów.
  • ~singiel z wyboru
    (2012-08-21 22:52)
    90 % z tego co napisano to prawda. Pisze to singiel który ma już 45 lat i nie ma zamiaru tego stanu zmieniać. Te nawyki to tak naprawdę przejaw wolności, bycia sobą bez krępującego gorsetu konwenansów wymyślonych bez żadnej przyczyny przez społeczeństwo które chce chyba regulować nawet to co się robi za drzwiami domu. A jeszcze taki mąż czy żona staje się strażnikiem tych konwenansów. Więc po co to człowiekowi. W swoim domu chcę chodzic tak ubrany lub rozebrany jak chcę, chlać jak chcę, tak samo jeść, oglądać co chcę i w takich ilościach jak chcę czy to w tv czy internecie, moje brudy moja sprawa i sprzątanie też. I jeśli tym działaniem nikomu nie robi się krzywdy to nikt nie powinien się tym interesować a już na pewno narzucać swój punkt widzenia. Jak to przeszkadza to niech taki delikwent wchodzi sobie w związek wtedy jak ktoś wcześniej już zauważył nawet sobie bąka już nie puści swobodnie.
  • ~stary szczęśliwy kawaler
    (2012-08-19 13:05)
    I tak to wszystko lepsze jak dawać sobie wyciągać kasę przez babę na durne, kawki, kolacyjki i kina z popcornem. Niech same sobie to fundują (jak zarobią:))
  • ~ciocia
    (2012-08-20 09:38)
    to są złe nawyki?? myślę, że nie-single bardzo żałują, że nie mogą sobie na to pozwalać...aż szkoda...
  • ~znudzony głupotą kobiet
    (2012-08-25 18:00)
    Lepiej jeść z lodówki, chodzić w negliżu, nadużywać swoich małych przyjemności i nie zamykać toalety, niż dawać sobie ciosać kołki na głowie i sponsorować jakąś leniwaą babę, zwaną żoną oraz stado wściekłych bachorów.
  • ~marcelek
    (2012-08-20 12:44)
    kiedyś to się nazywało stara panna i stary kawaler z okropnymi nawykami, których w pewnym wieku, nie tak znowu starym, nie można juz wyplenić. Ale, jak im tak dobrze, to dobrze im tak!
  • ~oczywiscie, tylko w dobrym towarzystwie!
    (2012-12-12 20:53)
    swietny jest punkt z wewnetrznym dyskursem;
    dla rownowagi stanu rzeczy- dobrze jest tez zadbac o zewnetrzny
  • ~...
    (2012-08-19 11:47)
    ale bzdety
  • ~pcw
    (2012-08-22 23:51)
    Wszystko się zgadza... Słodka wolność.
  • ~Kris
    (2012-08-19 12:24)
    11/11