• ~www
    (2012-06-21 17:12)
    30 lat i juz lysy...
  • ~54 latek
    (2012-06-21 17:53)
    Łysieje juz ten dziad...
  • ~dred
    (2012-06-21 18:13)
    Juz lepiej byc lysym krolewskim, niz owlosionym biedakiem, czyz nie?
  • ~Elle
    (2012-06-21 18:18)
    lepiej owlosiony biedak, niz taka lysa ubezwlasnowolniona atrakcja objazdowa
  • ~anita
    (2012-06-21 18:19)
    catcherinie daleko do diany pod kazdym wzgledem nie przeskoczy diany i nigdy jej nie dorowna z calym szacunkiem dla pani diany jest jedyna i nie powtarzalna a przede wszystkim bardzo madra ciepla iwrazliwa na ludzkie cierpienia to bylo z serca i prawdziwe anie sztuczne jak u catchrine i kamili to bardzo widac jak jest udawane
  • ~Polon
    (2012-06-21 18:28)
    Szacunek dla ksiecia Wiliama.

    Ma piekna i fajna zone, nie przewrocilo mu sie w glowie.

    Jest pracowitym i madrym facetem.

    Szacunek.
  • ~hrabia de komorr
    (2012-06-21 19:19)
    czy to prawda że komin tej deski czyści stajenny?
  • ~TYM
    (2012-06-21 19:33)
    A CO MNIE OBCHODZI JAKIS KOLES Z HODOWLI KROLEWSKICH NIEROBOW??

    W OGOLE BYCIE JAKIMS KROLEM CZY KSIECIEM W DZISIEJSZYCH CZASACH TO WIOCHA I OBCIACH!! MOZE NIECH ZALOZY KORONE NA GLOWE, WEZMIE BERLO DO REKI I IDZIE NA ZAKUPY DO TESCO :))
  • ~dred
    (2012-06-21 19:53)
    Jeszcze jedno. Rodzina krolewska kosztuje rocznie okolo 40 milionow funtow z budzetu. Ale ta rodzina generuje znacznie wiecej niz na nia wydaje panstwo. Z samych tylko ziem krolewskich przychody wynosza 200 milionow. A do tego dodac te masy turystow z calego swiata, te pelne hotele, obroty w sklepach...a magnesem jest rodzina krolewska, glownie krolowa, teraz William.
  • ~iiilllooonnnkkkaaa;)
    (2012-06-26 18:15)
    Odczepcie sie od rodziny królewskiej!! Co oni wam zrobili?? Piszecie jakieś głupi komentarze typu:Kate jest nieczuła, William łysieje!! Myślicie,że tak fajnie jest być obgadywanym? Drugi człowiek jest dla was bliźnim i powinniście go kochać,a nie się podśmiewać!! A co do ich władzy,to zwyczajnie im zazdrościcie!!!:-\ Zastanówcie się nad swoim zachowaniem i zmieńcie się szybko!! Wiele osób nie lubi Kate i Williama,ponieważ są za młodzi i chcą wprowadzać zmiany. Szanujcie ich,bo oni są kulturalnymi i wykształconymi ludźmi. Miłego zastanawiania się nad swoim życiem:)
  • ~ironia losu
    (2012-08-08 09:04)
    Anglicy MAJA POWÓD do DUMY. POSIADAJĄ PRAWDZIWE ELITY ,a nie jak w POLSCE SKUNDLONE ELITY.