• ~Jarząbek
    (2011-12-12 10:08)
    Większość pokazanych nie kuguary ale mamuty 60+;)
  • ~DinX
    (2011-12-13 11:41)
    ...a jak Polański obraca trzynastkę - to jest wielkim artystą obarczonym doświadczeniem Holokaustu...
  • ~tomek
    (2011-12-26 01:11)
    mam 23 lata i chetnie pobaraszkuje z pania w wieku 50-65 lat. oczywisice wg moich preferencji:P
  • ~Casanova
    (2011-12-15 15:40)
    Nie musialy stac w polskich kolejkach za wszystkim i nie musza sie zastanawiac, czy im teraz wystarczy na zycie w POlsce, wiec pozostaja atrakcyjne - podczas gdy jaruzelsko-tuskie Polki wygladaja jak straszydla.
  • ~Coś mi się zdaje
    (2011-12-15 13:56)
    Zaraz, zaraz, "kugar" to jednak chyba drapieżnik z rodziny kotów "
  • ~666uk
    (2011-12-15 08:31)
    Mam nadzieję, że c*py mają równie dobrze ponaciągane.
  • ~mkk
    (2011-12-14 12:35)
    No brwo, Redakcjo!
    Połapała sie Szanowna Redakcja, że przestrzeliła z tymi "kangurzycami" i pracowicie wymieniłą je na "kuguarzyce".
    Gratuluje pracowitości (wściubolic słowo w tylu miejscach tekstu, hej, hej). Post factum co prawda.
    A nie lepiej było PRZED zajrzec do słownika?
  • ~mkk
    (2011-12-14 12:23)
    Luby Redaktorze/Lub Redaktorko/Droga Redakcjo!
    Najuniżeniej upraszam o wyjasnienie mi znaczenia zwrotu : "ilu z nich potrafi wyjaśnić kim jest kobieta-kuguarzyca (Cougar)?"
    Co Szan. Red. umieszcza pod terminem "cougar"?
    Bo jak dotąd słowniki angielskojęzycne/ameryaknskojęzyczne uważaja, że cougar to kuguar, puma, Felis concolor.
    Czy Redakcja odkryła jakies głebsze, nie tylko lingwistyczne, związki między kuguarem a kangurem?
    Właściwie czemu nie: i to, i to zaczyna się na k.
  • ~Mirka
    (2011-12-13 22:20)
    Sobecka i Wróbel i tak ładniejsze od jakiejś tam Hatcher
  • ~pop
    (2011-12-12 22:08)
    "kuguarzyce"?
    Co to takiego?
    Ktoś jest kretynem w tej gazecie.
  • ~Renata Cygan - Sosnowiec
    (2011-12-12 09:18)
    cougar to jest kot, puma , kangur to jest kangaroo.
    Te kobiety mają po 50 lat nie 40
  • ~babol
    (2011-12-12 15:43)
    a od jakiego wieku zaczyna się nekrofilia..?

    botox i silikon czynią cuda !
  • ~Smakosz
    (2011-12-12 20:19)
    Wole Sobecka z PiSu...
  • ~mr ja
    (2011-12-12 15:01)
    Niegmaty
    Jak 50 letni obrabia nastolatkę

    Tak już w tradycji nie tylko Polskiej się przyjęło że, facet jest chociaż o kilka lat starszy
    20 letnia dziewczyna to juz kobieta
    20 letni facet to jeszcze chłopiec
  • ~owieczek
    (2011-12-12 13:28)
    ja bym sie podłożył takiej kuguarzycy... jako dobrowolna ofiara...


    zwłaszcza teri hatcher... ah
  • ~Nieqmaty
    (2011-12-12 12:57)
    Jak 50-letni facet "obraca" nastolatki to jest playboy'em.
    Ale jak 50-letnia baba "obraca" nastolatków to jest kuguarzycą.
    Dlaczego JEMU wolno a JEJ to już nie ...?
  • ~mamoniowa303
    (2011-12-12 11:11)
    xyzet !
    "Odpowiadamy: kuguarzyce to "pożeraczki młodych ciał", atrakcyjne, niezależne finansowo czterdziestki, które mają nienasycony apetyt na dużo młodsze "ciacha" i bezwzględnie go zaspokajają. Zobacz galerię legendarnych amerykańskich kuguarzyc."
    Mój drogi, właśnie tutaj chodzi przede wszystkim o wiek, tym bardziej, że wymienione przez mnie panie są znane z tego, że mają dużo młodszych gachów, a im już bliżej niż dalej... Tak naprawdę to bzdet, ale pisanie bredni nawet na banalne tematy irytuje !!!
  • ~mamoniowa303
    (2011-12-12 10:37)
    Nawet średnia wieku tych pań nie wyjdzie na 40 !!! Nawet średnio rozgarnięty osobnik potrafi wpisać w wyszukiwarkę nazwisko poszukiwanej osoby, aby sprawdzić najważniejsze fakty z życia, m.in. datę urodzenia. Redaktorek tej notki ponownie udowodnił, że jest więcej niż nierozgarnięty, by nie uznać go za debila.
    Uznać Joan Collins, Susan Sarandon, Raquel Welch za czterdziestolatki...nie, nie można być normalnym !!!
  • ~Mr Ja
    (2011-12-12 09:21)
    W Polsce tez już tak jest , niesmaczne , dziwne ale fakt

    Zbyt wybredne panie , brak zdecydowania , później w wieku 30+ pozostają faceci z odzysku lub... młodzi napaleni studenci

    niestety kilka lat później przyjdzie im za to ponieść konsekwencje
    pozdrawiam
    panie z hotelu królewskiego Gdańsk , tam też jest zwolenniczka takich występów
  • ~EWA KOBY