Warszawa

Norweska Agencja Antydopingowa: Therese Johaug jest winna

19 października 2016, 18:36
Norweska Agencja Antydopingowa: Johaug nie jest niewinna Telewizja NRK zwróciła uwagę, że po kilku dniach ciszy agencja Antidoping Norge zaczęła się bawić w grę słów, motywując swoją decyzję przy użyciu słów zawodniczki, która przed tygodniem na konferencji prasowej uderzała pięścią w stół mówiąc dobitnie „jestem bez winy” i „udowodnię że jestem niewinna”.
Norweska Agencja Antydopingowa: Johaug nie jest niewinna Telewizja NRK zwróciła uwagę, że po kilku dniach ciszy agencja Antidoping Norge zaczęła się bawić w grę słów, motywując swoją decyzję przy użyciu słów zawodniczki, która przed tygodniem na konferencji prasowej uderzała pięścią w stół mówiąc dobitnie „jestem bez winy” i „udowodnię że jestem niewinna”. / Instagram
Norweska Agencja Antydopingowa zawieszając w środę na dwa miesiące narciarską biegaczkę Therese Johaug, u której we wrześniu wykryto zabroniony steryd anaboliczny klostebol poinformowała, że dyskwalifikacja z pewnością nastąpi. „Johaug nie jest niewinna” - podkreśliła.
Tematy:
Therese Johaug doping Therese Johaug biegaczka Therese Johaug

Powiązane

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej