Warszawa

Therese Johaug, sława norweskich biegów narciarskich, przyłapana na dopingu

14 października 2016, 10:48
Przewodniczący komisji biegów narciarskich NSF Torbjoern Skogstad ocenił, że to poważna sytuacja i zapowiedział zwołanie spotkania, na którym omówione mają zostać natychmiastowe działania. "Teraz skupiamy się przede wszystkim na tym, by zapewnić dobre samopoczucie Therese i Frederikowi" - zaznaczył Roste.
Przewodniczący komisji biegów narciarskich NSF Torbjoern Skogstad ocenił, że to poważna sytuacja i zapowiedział zwołanie spotkania, na którym omówione mają zostać natychmiastowe działania. "Teraz skupiamy się przede wszystkim na tym, by zapewnić dobre samopoczucie Therese i Frederikowi" - zaznaczył Roste. / Instagram
Norweska biegaczka narciarska Therese Johaug miała pozytywny wynik testu antydopingowego - poinformowała tamtejsza federacja (NSF). Zakazana substancja miała znajdować się w kremie stosowanym przy oparzeniach słonecznych, którego użyła trzykrotna medalistka olimpijska.
Tematy:
Therese Johaug doping Therese Johaug biegaczka Therese Johaug

Powiązane

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

    Zobacz więcej