Warszawa

Amerykanska bramkarka Hope Solo została zawieszona na 6 miesięcy

25 sierpnia 2016, 12:05
Prezes Amerykańskiej Federacji Piłki Nożnej Sunil Gulati przyznał, że "jej zachowanie podczas meczu ćwierćfinałowego igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro ze Szwecją było nie do przyjęcia i nie spełniało standardów wymaganych od zawodniczek zespołu narodowego".
Prezes Amerykańskiej Federacji Piłki Nożnej Sunil Gulati przyznał, że "jej zachowanie podczas meczu ćwierćfinałowego igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro ze Szwecją było nie do przyjęcia i nie spełniało standardów wymaganych od zawodniczek zespołu narodowego". / Instagram
Bramkarka reprezentacji USA w piłce nożnej Hope Amelia Solo została przez narodową federację zawieszona na sześć miesięcy. Powodem, jak napisano w oficjalnym komunikacie jest "zachowanie sprzeczne z zasadami".
Tematy:
bramkarka Hope Solo amerykanka Hope Solo Hope Solo

Powiązane

Komentarze (1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
  • dz idek
    2016-08-26 20:12
    Jaja sobie robią . u nas w Sejmie jeden z "tymczasowej większości " wymachiwał środkowym palcem i cisza . Inny od paru lat kłamie i wymyśla fanaberie i też się "świat nie zawalił " . A tu ładna bramkarka w ferworze walki nazywa przeciwników tchórzami i skandal? Coś im się z tego dobrobytu w głowach poprzewracało .
    0
    zgłoś

Zobacz więcej