Warszawa

Pele, 75-letni "król futbolu", po raz trzeci stanie na ślubnym kobiercu

8 lipca 2016, 09:49
Będzie miała charakter rodzinny - zaproszono jedynie 40 gości, członków rodzin oraz przyjaciół państwa młodych. Według mediów para poznała się w Nowym Jorku w... 1980 roku, a ich relacje zmieniały się w ciągu lat. Od 2010 roku Pele, uznany w plebiscycie magazynu "World Soccer" w 1999 r. za najlepszego piłkarza XX wieku i Marcia mieszkają razem w Sao Paulo.
Będzie miała charakter rodzinny - zaproszono jedynie 40 gości, członków rodzin oraz przyjaciół państwa młodych. Według mediów para poznała się w Nowym Jorku w... 1980 roku, a ich relacje zmieniały się w ciągu lat. Od 2010 roku Pele, uznany w plebiscycie magazynu "World Soccer" w 1999 r. za najlepszego piłkarza XX wieku i Marcia mieszkają razem w Sao Paulo. / Instagram
Uważany za najlepszego piłkarza w historii Brazylijczyk Pele, czyli Edson Arantes do Nascimento, w sobotę po raz trzeci weźmie ślub. Jego wybranką jest młodsza o 25 lat Marcia Cibele Aoki. Uroczystość religijna odbędzie się w nadmorskim mieście Guaruja w stanie Sao Paulo.
Tematy:
Pelele król futbolu Edson Arantes do Nascimento król futbolu Pele Pele bierze ślub Marcia Cibele Aoki

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .

    Zobacz więcej