Warszawa

Dzień Kobiet w statystykach. Tak świętują Polacy

6 marca 2013, 16:10
"Wyraźnie widać, że mimo przekonania wielu osób, że po 1993 roku świętowanie Dnia Kobiet straci popularność, nadal jest to powszechne święto. Co ciekawe, więcej jest mężczyzn deklarujących wręczanie prezentów, niż kobiet, które się tego spodziewają. Natomiast pomysłowość i kreatywność odnośnie podarunków w przypadku tego święta nie jest szczególnie wymagana. Polacy stawiają na sprawdzone opcje" - powiedziała Mariola Kraszyńska, kierownik ds. badań w Naszej Klasie Sp. z o.o.
"Wyraźnie widać, że mimo przekonania wielu osób, że po 1993 roku świętowanie Dnia Kobiet straci popularność, nadal jest to powszechne święto. Co ciekawe, więcej jest mężczyzn deklarujących wręczanie prezentów, niż kobiet, które się tego spodziewają. Natomiast pomysłowość i kreatywność odnośnie podarunków w przypadku tego święta nie jest szczególnie wymagana. Polacy stawiają na sprawdzone opcje" - powiedziała Mariola Kraszyńska, kierownik ds. badań w Naszej Klasie Sp. z o.o. / Media
Blisko 78% mężczyzn planuje wręczyć prezenty na Dzień Kobiet - wynika z badań przeprowadzonych przez Research.NK we współpracy z agencją Socializer S.A. Upominku z tej okazji spodziewa się natomiast 64% kobiet. Zobacz galerię!
Tematy:
prezent kobieta 8 marca mężczyzna statystyki dzień kobiet

Komentarze (4)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
 • re:jarema
  2013-03-07 08:46
  Mnie stac na kwiaty dla zony co tydzien.
  8.03. jednak kwiatka nie dostanie.
  Z tego "swieta" i z Walentynek ciesza sie tylko florysci.
  0
  zgłoś
 • jarema
  2013-03-06 22:01
  nie stać cię palancie na kwiatek dla kobiety nawet w dzień kobiet?
  mamrota obalisz a kwiatka nie kupisz wieśniaku.
  0
  zgłoś
 • leośka
  2013-03-06 19:28
  A mnie się.. to święto podobało ,rajstopki ,gożdzik,rajstopki, gożdzik ,A teraz?
  męszczyżni są bez nabiału ,bo nic nie umią wymysleć najczęściej dzierża
  w rece tulipana i tyle ...albo nic.
  0
  zgłoś
 • ZB
  2013-03-06 16:44
  Idiotyczny dzien kobiet! Obchodza go tylko Polacy i Ruscy.
  0
  zgłoś

Zobacz więcej