Potrawy przygotowywane na ogniu, nie dość, że nie wymają większej niż tradycyjne gotowanie w kuchni ilości czasu, dodatkowo kuszą charakterystycznym smakiem i aromatem. Aby cieszyć się z wspólnego przygotowywania i spożywania posiłków w ogrodzie należy jedynie zaopatrzyć się w odpowiednie urządzenie ogrodowej kuchni i jadalni, a także zadbać o dobry nastrój i atmosferę plenerowej uczty.

Marka Broil King – ekspert w dziedzinie grillowania na urządzeniach gazowych wysokiej jakości, oferuje całą gamę produktów, które pozwolą wyposażyć letnią kuchnię ogrodową i sprawić, że przygotowanie i spożywanie posiłku na powietrzu stało się sezonową alternatywą dla gotowania w kuchni.

Materiały Prasowe

Różnorodność modeli, od mniejszych i średnich (linie Royal, Fiesta, Monarch), które z powodzeniem można wykorzystywać nawet na ograniczonej powierzchni zielonego tarasu, do większych grilli, które pozwalają grillować i podgrzewać różne potrawy jednocześnie.

Materiały Prasowe

Do każdego z modeli dopasowano szereg akcesoriów, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających domowych szefów kuchni.

Materiały Prasowe

Broil King to światowa marka z dwudziestoletnią tradycją, oferująca szeroki wachlarz grilli gazowych, przeznaczonych dla ludzi czerpiących przyjemność z odkrywania nowych smaków oraz ceniących jakość spożywanych wspólnie z bliskimi posiłków.