Różnica pokoleń
Znacząca różnica wieku objawia się nie tylko całkiem innym podejściem do życia, ale także brakiem wspólnych tematów do rozmów, odmiennością zachowania czy podejściem do ubioru. Nawet muzyka, której ona słucha lub jej ulubieni aktorzy mogą kojarzyć ci się z poprzednią epoką.

Rozrywka
Lubicie się bawić, ale rozrywka oznacza dla każdego z was coś zupełnie innego. Ty chciałbyś trochę poszaleć przy dobrej muzyce i alkoholu, a ona spędzić miły wieczór przy największych przebojach muzyki operetkowej.

Zdrowie
Z wiekiem coraz częściej pojawiają się problemy ze zdrowiem. Tu boli, tam strzyka, a gdzie indziej drętwieje… Łóżkowe akrobacje stają się więc niemożliwe do wykonania.
Matkowanie
Żaden mężczyzna nie chciałby, aby jego partnerka matkowała mu w łóżku, jednak w związku ze starszą kobietą jest to nieuniknione.

Analizowanie
Starsze kobiety są rozważne i spokojne, a każdy ich krok jest zawsze dokładnie przemyślany. Możesz więc pożegnać się ze spontanicznymi decyzjami.

Śmierć
Jeśli partnerka jest od ciebie starsza, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że umrze przed tobą. Przy dużym szczęściu, przyczyną może być po prostu starość, ale co jeśli zgon nastąpi na skutek ataku serca podczas seksu…