"18 Again'' ma odmładzać i zacieśniać pochwę dzięki zawartości m.in. pyłku ze złota, wyciągu z aloesu, migdałów i owocu granatu – podaje wyborcza.pl.

Jedna z lekarek, pracujących dla indyjskiego portalu mdhil.com, nastawiona jest sceptycznie do działania kremu. Pochwa zaciska się dzięki mięśniom, nie bardzo wyobrażam sobie, jak miałby tego dokonać krem. Ale i tak kobiety rzucą się na ten krem. Zachowania zmieniają się szybciej, przekonania wolniej. Kobiety pozostają same ze swoimi wątpliwościami dotyczącymi życia seksualnego, bardzo rzadko która może liczyć na zrozumienie ze strony chłopaka czy męża - cytuje słowa lekarki wyborcza.pl.

http://youtu.be/vPayFrCOiZM

Producenci specyfiku twierdzą, że pomoże on kobietom uwierzyć w siebie. Innego zdania jest Annie Raja z Narodowej Federacji Na Rzecz Kobiet, traktująca "18 Again" jako szkodliwą bzdurę.

Chodzi rzecz jasna o kobiety, które mają za sobą seks przedmałżeński. Ten produkt skierowany jest bowiem głównie do nich: do dziewczyn zdesperowanych, że mąż podczas nocy poślubnej odkryje, że wcześniej już z kimś spały - podaje wyborcza.pl.

W kraju, w którym dziewictwo kobiety jest nadal istotne, seks przedmałżeński (coraz bardziej popularny wśród młodych Hindusek) powoduje wiele problemów. Kobiety, które nie są już dziewicami, zastanawiają się nad tym jak skutecznie zataić to przed przyszłym mężem, mężczyźni szukają sposobów jak rozpoznać "oszustwo" kobiety.