30-letnia Luminita Perijoc zmusiła rumuńskiego taksówkarza do seksu oralnego. Kobieta poprosiła mężczyznę o wniesienie walizek do mieszkania, jednak kiedy ten wszedł do jej apartamentu, zażądała czegoś więcej…

Poprosiła mnie, żebym pomógł jej z bagażami… jednak kiedy wszedłem do środka, wepchnęła mnie do kuchni i stwierdziła, że musi się ze mną kochać – opowiada żonaty taksówkarz, ojciec trójki dzieci.

Perijoc wyjęła nóż i zagroziła, że jeśli się nie rozbierze, będzie musiała zrobić z niego pożytek. Mężczyzna odbył z szantażystką dwa stosunki, jednak kiedy odmówił trzeciego, Rumunka bez skrupułów dźgnęła go nożem.

Policja tłumaczy zachowanie rumuńskiej femme fatale tym, iż w chwili popełnienia przestępstwa była pod wpływem środków farmakologicznych.

Stan skarży się, że od feralnego dnia stał się lokalnym celebrytą. Nie ma w tym nic z czego można by się cieszyć… Koledzy z pracy żartują z niego, że kochał się hollywoodzką gwiazdą.

Shutterstock

Wszyscy o mnie mówią, nie mają pojęcia dlaczego jej odmówiłem. Nie wiedzą jak to jest mieć przed sobą rozwścieczoną kobietę - narzeka taksówkarz.