Portman, pozostając twarzą nowej kolekcji kosmetyków rozświetlających marki Dior, oddała do dyspozycji także swoje ciało. Traktując dosłownie nazwę linii - Diorskin Nude Skin-Glowing, aktorka zrzuciła odzienie i na zdjęciach promocyjnych pojawia się nago. Plakaty przedstawiają Portman w uwodzicielskiej pozie, mającą na sobie jedynie w szminkę, którą reklamuje. Odcień, jaki wybrała dla siebie aktorka, to Grege 169.

http://youtu.be/Gc1YgrzdBeg

O udział Natalie Portman w kampanii kosmetyków Diorskin Nude Skin-Glowing, Dior zabiegał przez dłuższy czas. Pochodząca z żydowskiej rodziny aktorka nie chciała być łączona z byłym pracodawcą Johna Galliano, którego antysemickie komentarze wstrząsnęły światem. Portman rozważyła ponownie propozycję Diora dopiero, gdy obiecano jej, że spora część wpływów ze sprzedaży reklamowanych przez nią produktów trafi na konto fundacji Free The Children, której jest ambasadorką.

Natalie Portman zadebiutowała na srebrnym ekranie w przeboju kinowym "Leon Zawodowiec" w reżyserii Luca Bessona. Jej niezwykła uroda zachwyciła George'a Lucasa, który obsadził ją w roli Padme Amidali w trzech częściach sagi "Gwiezdne Wojny". Kreacja w obrazie psychologicznym "Czarny łabędź" przyniosła jej Oscara. Aktorka ma polskie korzenie ze strony babci.