Pomysł zrodził się ok. XVIII wieku. Ówczesne kobiety bardzo dużą wagę przywiązywały do odpowiedniego przystrojenia swojego ciała przed miłosnymi uniesieniami. Wymyślne fryzury, erotyczna bielizna, gorsety - kobiety miały swoje sposoby, aby sprawić, że mężczyźni długo nie mogli zapomnieć upojnych nocy w ich towarzystwie. W tym względzie właściwie nic się nie zmieniło.

Dzisiejsze kobiety podobnie, a może nawet bardziej dbają o swój wygląd i ciało. Jest jednak jeden element, który, trochę zapomniany, dzisiaj wraca w nowej odsłonie. To erotyczna biżuteria! A ściślej mówiąc ozdobne, samoprzylepne naklejki służące do dekoracji nagiego ciała kobiety.Kobieta przykleja je na swoje piersi, pępek, łono dekorując okolice swoich stref erogennych. W pewnym sensie wraca moda z XVIII wieku - śmieje się Robert Strzelecki z salonu erotycznego Refform Fetish Store.

Naklejki występują w rozmaitych wersjach kolorystycznych i kształtach. Różne zestawy mogą całkowicie odmienić ciało kobiety.

http://youtu.be/yTDIDWIljRQ

Dla kobiet lubiących delikatną, zmysłową erotykę przeznaczone są naklejki z elementami biżuterii, wysadzane drobnymi eleganckimi kamieniami. Dla szukających mocniejszych wrażeń są wersje o bardziej wyrazistych kształtach i ciemniejszych kolorach.

Nakładki są samoprzylepne, wystarczy zdjąć z spodniej części foliową osłonę i nałożyć je na ciało. Miejsce przylepienia nie może być wilgotne. Ważne jest także to, że są tak zbudowane, aby były całkowicie bezpieczne. Po zastosowaniu nie pozostawiają żadnych nieprzyjemnych skutków ubocznych - zapewnia Robert Strzelecki z Refform Fetish Store.