http://youtu.be/HS87eNlH3xQ

Przeanalizowaliśmy trzy miesiące działania naszego salonu pod względem sprzedaży. Chcieliśmy sprawdzić, jakie przedmioty cieszą się największym zainteresowaniem klientów. A przypomnę, że mamy w ofercie ponad 7000 gadżetów. Wyniki trochę nas zaskoczyły - przyznaje Robert Strzelecki z salonu erotycznego Refform Fetish Store. Okazało się, że absolutnym hitem wśród gadżetów erotycznych są… gry planszowe.

O co tu chodzi? Budową przypominają znane nam z dzieciństwa gry planszowe. Partnerzy poruszają się po planszy za pomocą pionków i w zależności od tego, ile oczek wylosują kostką, wykonują różnego rodzaju erotyczne gesty. Może to być delikatne muśnięcie dołączonym do zestawu piórkiem, zmysłowe pieszczoty w strefach erogennych partnerki, czy nawet założenie eleganckich kajdanek. Partnerzy mogą także sami wymyślać sobie zadania.

Polacy rzeczywiście polubili takie zabawy. Sprzedaliśmy takich gier kilka tysięcy. Wśród nich największym zainteresowaniem cieszyła się gra Sekrety Nocy, która spośród dziesięciu rodzajów stanowi 65 proc. wszystkich sprzedanych - opowiada Strzelecki.

Drugie miejsce, wśród najchętniej kupowanych przedmiotów zaskakuje już mniej. Są to prezerwatywy. Ale i w tej grupie artykułów trendy sprzedażowe dowodzą, że jesteśmy coraz bardziej świadomymi klientami sklepów erotycznych. Aż 20 proc. z nas wybiera prezerwatywy nielateksowe, bezpieczne dla alergików, ale także cieńsze, co sprzyja erotycznym doznaniom. Ciekawostką jest, że wśród prezerwatyw nielateksowych najlepiej sprzedaje się model Pasante Female, czyli prezerwatywa dla… kobiet!

Kulki gejszy - oto produkt numer trzy na liście erotycznych bestsellerów. Co to takiego? Kulki zwane także koralami służą przede wszystkim do ćwiczeń mięśni pochwy. Kuleczki posiadają w środku drugą, ruchomą, cięższą kulkę, która krążąc wewnątrz pierwszej dodatkowo przekazuje wibracje na ścianki pochwy, doprowadzając kobietę do rozkosznych doznań - tłumaczy Robert Strzelecki z Refform Fetish Store.

Przeanalizowaliśmy trzy miesiące działania naszego salonu pod względem sprzedaży. Chcieliśmy sprawdzić, jakie przedmioty cieszą się największym zainteresowaniem klientów / refform.pl

Na kolejnym miejscu znalazł się gadżet dla panów. Okazuje się, że mężczyźni coraz chętniej sami zaspokajają swoje potrzeby seksualne korzystając z profesjonalnych… masturbatorów. Są to gadżety erotyczne wykonane z silikonu, których wnętrze jest odpowiednio nawilżone, a wypełnienie różnie ukształtowane, by zwiększyć doznania podczas zabawy. Niektóre z nich są wierną kopią naturalnych narządów płciowych gwiazd biznesu erotycznego i posiadają nawet ich zdjęcia na opakowaniu. W tej grupie spośród 25 modeli, najczęściej wybieranym ( 45%) okazał się Masturbator TENGA Deep Throat.

Przeanalizowaliśmy trzy miesiące działania naszego salonu pod względem sprzedaży. Chcieliśmy sprawdzić, jakie przedmioty cieszą się największym zainteresowaniem klientów / refform.pl

Pierwszą piątkę erotycznych hitów zamykają… przedłużki. Są to zabawki wykonane z PCV lub silikonu mające za zadanie wydłużyć lub pogrubić członek o dodatkowe centymetry. Zakłada się je bardzo łatwo, szybko przejmują temperaturę ciała i stają się chętnie kupowanym „narzędziem” w zaspakajaniu potrzeb własnych i partnerki. W tej grupie liderem okazał się TSX: Fat Sheath Penetrator, który nabyło 55 proc. kupujących - tłumaczy Strzelecki.

Warto dodać, że największe penetratory potrafią wydłużyć penis aż o… 12 dodatkowych centymetrów! Niewątpliwie coś się w Polakach zmienia. Bardziej otwieramy się na nowinki, eksperymentujemy. Jeszcze kilka lat temu na takiej liście znalazły by się wibratory, żele intymne i prezerwatywy. Dzisiaj Polacy chcą już czegoś więcej - podsumowuje Robert Strzelecki.