Spokojnie, nie chodzi tu o podgrzewanie, ani przypalanie partnerki. Gadżetem erotycznym, który może odmienić wasze życie seksualne może okazać się zwykła… świeca. Może nie do końca zwykła.

Świeca do masażu erotycznego to specyficzny afrodyzjak, wytworzony z mieszaniny naturalnych wosków, olejów i ekstraktów tłuszczowych, aromatyzowany zapachowymi pomadami. Świeca jest całkowicie bezpieczna. Jej temperatura spalanie jest specjalnie obniżona i wynosi 38 stopni. Dzięki temu roztopiony wosk nie parzy, tylko roztacza przyjemne ciepło na ciele partnerki lub partnera - tłumaczy Robert Strzelecki z salonu erotycznego Refform Fetish Store.

http://youtu.be/28VADYdd_3s

Świeca do masażu może stać się znakomitym początkiem erotycznej zabawy. Może także być stałym elementem seksualnych igraszek. Jak jej użyć? Zapalamy płomień świecy, czekamy, aż wosk się roztopi, a następnie wylewamy w odpowiednich miejscach na ciało partnerki lub partnera. Gdzie dokładnie? To już zależy od naszej fantazji - śmieje się Robert Strzelecki z Refform Fetish Store.

Gdy wosk znajdzie się na ciele partnerki przystępujemy do masażu. Od nas zależy jak długo i intensywnie będzie trwał. Świece poza tym, że ogrzewają intymne miejsca ciała, potęgując doznania erotyczne, roztaczają w pomieszczeniu niesamowite zapachy. W zależności od naszych upodobań można wybrać świece z zapachem cedrowego drzewa, granatowca, czarnego pieprzu, wanilii, kakao i wiele innych.

Korzystanie z tych wyjątkowych świec nie tylko sprawi Twojej wybrance przyjemność, ale także pozwoli jej czuć się piękniejszą. Regularne korzystanie z tego gadżetu erotycznego sprawia, że skóra jest doskonale nawilżona, odżywiona i elastyczna. Świece przyspieszają także proces regeneracji skóry po długim przebywaniu na słońcu lub w solarium.