Codziennie

Sypialniane igraszki są domeną mieszkańców południa Europy. Ciepły klimat i gorący temperament narodów południowych znacznie temu sprzyja! Zdecydowany prym wiodą...katoliccy Włosi - prawie ¼ z nich deklaruje, że miłosne igraszki to dla nich codzienność – informuje interia.pl.

Na zaszczytnym drugim miejscu znaleźli się Hiszpanie. Ponad 20% z nich wiedzie intensywne życie seksualne. Wśród miłośników codziennego seksu znajduje się także mnóstwo Belgów i to ich naukowcy uplasowali na 3 pozycji. Za podium znaleźli się Francuzi, a na ostatnim miejscu klasyfikacji Niemcy. Codzienny seks to domena jedynie 11 procent z nich.

Raz na jakiś czas

Najczęstszą odpowiedzią o częstotliwość miłosnych igraszek było "raz w tygodniu". Odpowiedziała tak prawie połowa respondentów. Badani, którzy robią to codziennie, to również całkiem niezły odsetek. W całej Europie, to przeszło 17% - informuje interia.pl.

Najmniejszą aktywność seksualną przejawiają Skandynawowie oraz Niemcy, gdzie ponad połowa ankietowanych zadeklarowała nie częstsze kontakty niż raz w tygodniu.