Po raz pierwszy pojawił się na ekranach telewizyjnych, kiedy zdecydował się wziąć udział w programie typu reality show. 35-letni Larry, znany również jako The Wolfman, jest najbardziej owłosionym mężczyzną na świecie. Jego twarz i większość ciała przykrywa czarne "futro".


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Kiedy kobiety widzą mnie po raz pierwszy, nie wierzą, że to prawda. Każda z nich chce mnie dotknąć – komentuje Larry na łamach „The Sun”.

Zapytany o powodzenie u płci przeciwnej odpowiada: Miałem co najmniej 35 kobiet. One oczekują ode mnie więcej niż od przeciętnego mężczyzny. Liczą, że jestem silniejszy, bardziej męski – wszystko przez włosy. W moim życiu pojawiło się już nawet kilka natrętnych pań.

Larry cierpi na niezwykle rzadką chorobę genetyczną zwaną syndromem wilkołaka. Od czasów średniowiecza znanych jest jedynie 50 przypadków zachorowań, z czego 15 pojawiło się w rodzinie Larry’ego. Synek najbardziej owłosionego faceta na świecie jest zdrowy.

thesun.co.uk


Mężczyzna co dwa tygodnie goli twarz przy pomocy maszynki. Włosy pojawiają się wszędzie, nawet na powiekach, a co ciekawe na ramionach rosną znacznie intensywniej niż na nogach.

Idąc ulicami dostrzegam dziwne spojrzenia przechodniów, mimo wszystko cieszę się, że tak wyglądam, szczególnie z powodu zainteresowania jakie wzbudzam u kobiet – podkreśla Larry w "The Sun".