Tym razem ofiarami wyrachowania i niepohamowanej żądzy zaspakajania swoich potrzeb padli nieświadomi mężczyźni. Amerykanka Crystal Warren przyznała w wywiadzie telewizyjnym, że utrzymywała kontakty seksualne z ponad tysiącem mężczyzn. Nie byłoby w tym nic co mogłoby zaskoczyć mieszkańców USA (wyniki jakie osiągał w latach świetności Charlie Sheen były znacznie bardziej imponujące), gdyby nie mały szczegół.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Drobiazg z przeszłości w jej opinii był na tyle mały, że nie warto było się nim z kimkolwiek dzielić. Crystal urodziła się jako Christopher Snowden. Bardzo się boję, bo ta informacja może dotrzeć do tych wszystkich mężczyzn z którymi spałam, jednak muszę im powiedzieć prawdę - mówi dla The Sun.

thesun.co.uk


Od najmłodszych lat czuła się kobietą uwięzioną w męskim ciele. To stan charakterystyczny dla osób z zespołem dezaprobaty płci. Potajemnie ubierała się w ciuchy własnej matki, coraz bardziej utwierdzając się w przekonaniu, że chce być w pełni kobietą. W 2002 roku rozpoczęła terapię hormonalną, usunęła laserowo zbędne owłosienie, powiększyła biust.

Proces zmiany płci zakończyła zaledwie kilka lat temu. Teraz mam właściwe ciało i będę z niego korzystać - stwierdza w wywiadzie dla The Sun.