Rosyjska modelka ujawniła, że w minionym roku otrzymała "niezwykle atrakcyjną" propozycję finansową od wydawcy "Playboya". Shayk przyznała, że mimo zawrotnej sumy nie zawahała się odrzucić oferty pisma dla mężczyzn, którą złożył jej osobiście sam Hugh Hefner, właściciel tytułu.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


"Jestem modelką, która pokazuje swoje ciało w bieliźnie. Sesje rozbierane dla gazet typu "Playboy" nie wchodzą w grę. Mam swoją klasę!" - stwierdziła narzeczona Cristiano Ronaldo.

Modelka, której rozmiary 86,5-58-88 robią wrażenie, brała dotychczas udział w kilkudziesięciu sesjach zdjęciowych na rzecz kampanii reklamowych i medialnych na całym świecie. Zupełnie nago pozowała rzadko.

Newspix / cityfiles

Irina Shayk i Cristiano Ronaldo planują ślub po powrocie piłkarza z Euro 2012. Ślub i wesele odbędą się na przełomie czerwca i lipca 2012 r. na wyspie Porto Santo, zlokalizowanej w pobliżu Madery, gdzie urodził się portugalski piłkarz. W planowanych uroczystościach weselnych, które odbędą się nieopodal domu, w którym przed ponad pięciuset laty mieszkał Krzysztof Kolumb, weźmie udział bardzo wąskie grono przyjaciół i rodziny młodej pary.

Newspix

Irina Shayk, która w piątek skończyła 26 lat, jest kolejną dziewczyną-modelką na długiej liście sympatii Cristiano Ronaldo. W ciągu ostatnich trzech lat były wśród nich m.in.: Merche Romero, Paris Hilton oraz Nereida Gallardo. Zdaniem tej ostatniej, decydująca dla rozpadu jej związku z Ronaldo była pikantna sesja zdjęciowa opublikowana w jednym z magazynów dla panów. Jeżeli to prawda, to Irina Shayk nie dość że ładna to jeszcze w dodatku jest inteligentna. Szybko uczy się na błędach innych i wiele wskazuje, że to właśnie ona usidli piłkarskiego mistrza.

Media