"Seks i seksualność są częścią natury, a ja staram się żyć w zgodzie z naturą. Znajomość siebie i swojego ciała jest bardzo ważna, ponieważ dodaje odwagi, a w dzisiejszych czasach kobiety potrzebują bardzo dużo pewności siebie i odwagi" - powiedziała 25-letnia gwiazda.


>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>


Na opublikowanych w sieci zdjęciach widać Lohan "ubraną" jedynie w buty na obcasie. Jej blond włosy ułożone zostały w stylu retro, a usta zdobi jasna, czerwona pomadka. Cała stylizacja przywołuje na myśl jedną z najseksowniejszych aktorek w historii kina - Marilyn Monroe.

"Świat jest zdominowany przez mężczyzn, więc znajomość siebie i akceptowanie swojego ciała są dla mnie niezwykle ważne, jako dla kobiety" - powiedziała aktorka, która w ciągu ostatnich kilku lat miała wiele powodów, żeby stracić poczucie pewności siebie. Jej role oceniano coraz gorzej, aż w końcu stała się znana jedynie za sprawą skandali miłosnych i problemów z alkoholem i narkotykami.

Jednak patrząc wstecz Lindsay Lohan przyznaje, że były to też cenne lekcje: "Wszyscy bierzemy odpowiedzialność za nasze działania i zachowania. Odwracając się za siebie, myślę, że teraz większą wagę przykładałbym do porad, których udzielali mi ludzie będący moimi autorytetami. W ciągu ostatnich lat nauczyłam się też, że czas płynie znacznie szybciej niż nam się wydaje, a ponieważ mamy tylko jedno życie, to trzeba uczyć się na błędach, realizować swoje marzenia i być odpowiedzialnym człowiekiem" - przyznała aktorka.