W zestawieniu Hottest Woman of All Time znalazło się 100 "gorących kobiet". Druga po Aniston była Raquel Welch, a trzecia Marilyn Monroe. W pierwszej piątce znalazły się także Britney Spears i Madonna. Największa rywalka Jennifer Aniston i aktualna partnerka jej byłego męża - Angelina Jolie zajęła dalekie, 10. miejsce.

AP

"Zabawa jest seksowna, a Jennifer Aniston jest zabawna. Sposób, w jaki jest zwyczajna sprawia, że wydaje się bardziej dostępna, a jej bardzo ludzkie perypetie miłosne wzbudzają sympatię widzów, której nawet seria kiepskich komedii miłosnych nie jest w stanie zaszkodzić. Inne symbole seksu są jednowymiarowe, a Aniston przez całą swoją karierą pozostała seksowna, zabawna i bardzo realna" - tłumaczy wysoką lokatę gwiazdy "Przyjaciół".

AP

Gdy magazyn poprosił aktorkę, żeby wskazała, kto według niej jest "najgorętszą" kobietą, Jennifer Aniston wyznała, że jest rozdarta między Bridgitte Bardot i Glorię Steinem, ale ostatecznie wybrała Glorię. U mężczyzn za seksowną uważa umiejętność doprowadzenia jej do śmiechu, życzliwość i odpowiedni rozmiar... ego.

AP