Piper Laurie to uznana amerykańska aktorka, która swoją karierę rozpoczęła w latach 50. XX wieku u boku Ronalda Reagana. W swoich wspomnieniach pisze, że przyszły prezydent USA nie był najlepszym kochankiem jakiego miała. Kiedy skarżyła się, że nie jest zadowolona z seksu odpowiadał, że on doskonale wie jak uszczęśliwić kobietę i że powinna zobaczyć się z lekarzem.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku - polub i bądź na bieżąco!

Laurie twierdzi, że spotykała się z Reaganem po jego rozstaniu z aktorką Jane Wyman, tuż przed tym jak wszedł w kolejny związek z Nancy Davis. Przyszły prezydent miał podrywać Piper na planie zdjęciowym filmu „Louisa” w 1950 roku. Miała wówczas 18 lat, jak sama twierdzi była jeszcze dziewicą, a Ronald Reagan stał się jej pierwszą miłością.

AP

Dziś 79 letnia Laurie ciepło wspomina jedynie początki znajomości z przyszłym prezydentem: „Był stuprocentowym dżentelmenem i przed tym jak zabrał mnie na randkę, poprosił moja matkę o pozwolenie”. Wszystko zmieniło się w momencie kiedy przekroczyli próg sypialni. W swojej książce aktorka zdradza pikantne szczegóły z okresu młodości co z pewnością będzie miało wpływ na wielkość sprzedaży jej publikacji.