Spacer po Loveland mógłby być doskonałym rozpoczęciem ekscytującego wieczoru, gdyby nie odległość… Loveland leży na wyspie Jeju w Korei Południowej. Miejsce nie jest przypadkowe.

>>> Jegostrona.pl na Facebooku – polub i bądź na bieżąco >>>

Ta koreańska wyspa znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. Piękna okolica i sprzyjający klimat sprawiły, że przez lata była celem wielu podróży poślubnych i została nazwana Wyspą Zakochanych.

http://youtu.be/59XFahFFQp4

Pomysł na park zrodził się w głowach absolwentów Seulskiego Uniwersytetu Hongik. Loveland został otwarty 16 listopada 2004 roku i od tamtej pory gromadzone w nim eksponaty rozpalają zmysły każdego. Kolekcja jest pokaźna, bo w parku o powierzchni dwóch boisk piłkarskich znajduje się 140 rzeźb o tematyceerotycznej. Znajdziesz tu dział masturbacji, sutkowe góry czy gigantyczne penisy.

http://youtu.be/TEAQY5PdD68

Na wycieczkę po Loveland mogą udać się jedynie osoby pełnoletnie. Organizatorzy zadbali o wszystko – na miejscu znajduje się nawet plac zabaw przeznaczony dla dzieci „miłośników sztuki”. Wyspa wabi turystów również innymi atrakcjami – wulkany, skanseny, a nawet muzeum pluszowego misia. Jednak to Loveland cieszy się największą popularnością i nic dziwnego, w końcu jakie muzeum może dostarczyć większych emocji?

http://youtu.be/EjZc2nFssfY