35-letnia Svedin przyznała, że przeżyta wspólnie z Luisem Figo dekada była "okresem pełnym radości i smutków". "Taka jest codzienność większości małżeństw. My w każdej sytuacji potrafiliśmy być jednak ze sobą zjednoczeni - na dobre i na złe. Choć małżeństwo czasem nie jest sielanką, to jednak ze spokojnym sumieniem przyznaję, że warto było się na nie zdecydować" - powiedziała żona portugalskiego gwiazdora.

Była modelka przyznała też, że zakończenie piłkarskiej kariery przez Figo, polepszyło relacje rodzinne. "Rozbrat Luisa z wyczynowym futbolem bardzo pozytywnie wpłynął na naszą rodzinę. Razem z trzema naszymi córkami wszystkie weekendy spędzamy teraz wspólnie na wycieczkach poza miastem" - ujawniła.

Luis Figo urodził się w Almadzie w 1972 r. W 2001 r. został uznany przez FIFA najlepszym piłkarzem świata. Z reprezentacją Portugalii, w której zagrał 127 razy, wywalczył tytuł wicemistrza Europy w 2004 r. Występował w Sportingu Lizbona, FC Barcelona, Realu Madryt oraz Interze Mediolan, w którym zakończył zawodniczą karierę w 2009 r. Obecnie mieszka z rodziną w Madrycie.