Ekskluzywne wina będą dostępne w czterech wariantach, których nazwy to tytuły przebojów AC/DC: "Back In Black Shiraz" (2010 750 ml czerwone wytrawne), "You Shook Me All Night Long Moscato" (2011 750 ml białe słodkie) "Highway To Hell Cabernet Sauvignon" (2008 750 ml czerwone wytrawne) oraz "Hells Bells Sauvignon Blanc" (2010 750 ml Białe wytrawne).

Sygnowanie swoją marką wina nie jest nowością wśród gwiazd muzyki. Zrobili już tak panowie z Kiss, Motorhead, Satyricon, Whitesnake, Queensryche i Warrant.

Niestety, z pewnością nie każdy fan AC/DC będzie miał szansę na skosztowanie trunku. Wina wyprodukowane przez Warburn Estate będą dostępne jedynie na terenie Australii.

Produkcja specjalnej linii win to niejedyny chwyt komercyjny, na jaki zdecydowali się starzy metalowcy. W sierpniu do sprzedaży ma trafić gra Monopoly w wersji AC/DC. Stworzona w konsultacji z fanami, gra "AC/DC Collector's Edition Monopoly" ma karty, domy, hotele i zadania związane z legendarnym zespołem.

AC/DC to australijska grupa heavymetalowa założona w 1973 roku przez braci Angusa i Malcolma Youngów. Uznawani za pionierów muzyki hardrockowej nagrali 17 albumów studyjnych, zgarnęli pięć australijskich nagród ARIA Music Awards i jedną nagrodę Grammy.