1. Odrobina pomysłowości

Dla niektórych związków, zwłaszcza tych, które seksualne doznania zdążyły już sprowadzić do rutynowej cotygodniowej czynności, seks w kuchni może wydawać się sportem ekstremalnym. Nie powinniście się bać szukania nowych doznań. Wykaż się pomysłowością, odwagą i zaproponuj jej seks poza łóżkiem. Nie musi to być kuchnia: może salon, łazienka? Odkrywaj z nią swoje mieszkanie na nowo.

2. Stół

Co jest tak niezwykłego w kuchni, na czym polega jej erotyczny magnetyzm, że prędzej czy później przyciąga do siebie wszystkich kochanków? Magnesów jest co najmniej kilka: czysty, stabilny stół, blat kuchenny, zmywak, parapet… Wiele walorów posiada także kuchenna podłoga. Zdziwisz się jak inspirująca może być twarda podłoga w porównaniu z miękkim sypialnianym łóżkiem.

3. Kuchenne rewolucje

Stało się. Jesteście w kuchni, kochacie się. Pora pomyśleć o tym, jak to się robi w kuchni. Przede wszystkim musisz pamiętać, że jest to sytuacja nowa dla was obojga. Zadbaj, żeby ona nie czuła się skrepowana, nie bądź egoistą. Puść wodze fantazji, nie poprzestawaj na jednej pozycji, to ma być spontaniczny seks wokół stołu, a nie drętwa powtórka z sypialni!

4. Zakąski i desery

Wykorzystajcie wszystkie atuty miejsca, w którym jesteście. Można podjadać z lodówki w trakcie lub przygotować specjalne zakąski przed. Eksperymentujcie na kulinarnych afrodyzjakach: truskawki, bita śmietana, szampan, krewetki? Jedno jest pewne: dobry deser przy dobrym winie będzie idealnym finałem tego niepowtarzalnego wieczoru w kuchni.