• ~G099 t
    (2017-08-17 14:56)
    Tak, po tym rejsie dziewictwo poszlo sie je××c.
  • ~Jula
    (2017-08-17 12:51)
    Antoś kupmy se taki .Podniesie sie poziom Baltyku.Bedzieszmial przynajmniej jedno osiagniecie.
  • ~TuskinioToNiemieckiPrzydupino
    (2017-12-19 21:39)
    W tym wieku kazda krolowa czy kobieta ma prawo troche popuszczac ;)
  • ~Admirał Floty
    (2017-08-18 10:35)
    Brawo Angole. Wzmacniać potęgę Europy.
  • ~hms
    (2017-08-17 14:32)
    HMS Queen Elisabeth? znowu artykuły reaguja stażyści?
  • ~Kontemplyta
    (2017-09-08 14:37)
    Re.G099.A co ruski wtręcie na powadze Floty Admiralicji? Mokro w walonkach?
  • ~kotong
    (2017-12-19 16:10)
    Przeciez zawsze sa wady konstrukcyjne mniej wiecej eliminowane sa po roku do dwoch, ze wspomne dreamlinery, ktorych perypetie prototypowe przezywalismy wszyscy ok. roku
  • ~inkognito
    (2017-10-28 00:05)
    good machin
  • ~toj
    (2017-12-19 23:37)
    Przez gumową uszczelkę ?????????? Panie redaktor najczęściej są to uszczelnienia labiryntowe typu Simplex . Z jednej strony woda ,z drugiej olej którego odpowiednie ciśnienie ma zapobiegać napływowi wody . Ale gumowa uszczelka . O gumkach słyszałem ,ale w innej sytuacji i dziedzinie
  • ~Ukrainiec
    (2019-05-19 08:12)
    Patrząc na potęgi przemysłowe i morskie zapominamy o szczególe, że tworzą ją ludzie. Brytyjczycy jako pierwsi zbudowali lotniskowce, ale nie oznacza to, że mają już tą umiejętność zakodowaną w genach. Poprzednia seria okrętów lotniczych Brytyjczyków została zbudowana w latach 70 tych i od tego czasu nikt takich ani nie projektował, ani nie budował. Inżynierowie albo już nie żyją, albo są na emeryturach nikt następców nie wychował. W zasadzie trzeba drzwi wyważać od nowa. Cykl projektowy zachowali tylko jankesi, a Chińczycy czy Hindusi dopiero go tworzą. Swego czasu nie szło Francuzom przy budowie De Gaullea, a Rosja nawet nie jest już w posiadaniu stoczni zdolnej do budowy takich kolosów. Jedyna, jaką mieli, gnije i obrasta mchem i zielskiem na Ukrainie. Co do Queen Elizabeth to nie jest pierwsza i z pewnością nie ostatnia usterka na nim wykryta.