• ~all.
    (2014-11-16 00:13)
    Re: *Polonus* 19:02 - nibyPolonusie* w Polsce już od prawie 100-lat produkuje się *Aspiryna* pod różnymi nazwami np. PoloPiryna a kilka firm już od lat składa w Polsce laptopy ( np. DELL itp ) smartfony i tablety np MODECOM itp ) oraz podobne gadżety elektroniczne - więc Daj Sobie Siana a POtem siusiu paciorek i spać - a jak rano się PObudzisz to zajmij się np. MonteNegro i obyś* się nie zdziwił ;-P
  • ~Q
    (2014-11-15 15:24)
    podróbka czy nie ...DZIAŁA! A to się nie wszystkim podoba!
  • ~Track
    (2014-11-18 16:58)
    do "all" ... widzisz człowieczku, nie rozumiesz podstaw gospodarki a się wymądrzasz.Poważnie uważaszm, że firmy typu DELL, LG, IBM, HP, CG, CS itd. mają aż tak duży wpływ na rozwój Polski??? Poważnie wierzysz w polską TV propagandę? One sa tutaj z wielu powodów, jednym z nich jest utrzymanie tego kraju na powierzchni egzystencji ... bytu jako-takowego. Jeśli Cię jednak tyle tylko zadowala to faktycznie, daj sobie siana, popij wodą i idź w kimę ;)
  • ~Rumcajs
    (2014-11-15 12:19)
    Kolejna Chińska podróbka :P już nie tylko sportowe buty i jeansy, ale i samoloty :D
    Polska z pewnością nie kupi, bo musiałyby zostać zarekwirowane ;)
  • ~andrzejto
    (2014-11-15 12:32)
    Kolejny przykład chińskiego złodziejstwa...
  • ~Alvadan
    (2014-11-16 10:39)
    Q a skąd wiesz że działa? xd Jakby był dobry to Chińskie wojsko na pewno by zakupiło kilka takich modeli xd. Nie kupili nawet jednego to znaczy, że to tylko tona chińskiego plastiku z silnikiem.
  • ~Polonus
    (2014-11-15 19:02)
    Chiny 38 lat temu jak zlikwidowały bandę czworga byli 30 razy biedniejsze od Polski
    A teraz są potęgą światową jeszcze 10 lat i USA mogą nagwizdać Chinom.
    A Polska 25 lat niby ma wolność i nie potrafią wyprodukować Aspiryny , Komórki itd.
    Kompromitacja naszych pseudo polityków.
    Amen
  • ~xxmen
    (2014-12-14 05:05)
    nie ma się czego bać przecież to chińszczyzna i pewno do niczego się nie nadaje
  • ~ciekawe czy to też taki chłam jak inne
    (2014-11-17 12:00)
    chińskie produkty ???
  • ~Chinafan
    (2014-11-15 13:49)
    No to teraz Chinczycy przylacza Tajwan do Chin kontynentalnych.
  • ~CHINA NEWS
    (2014-12-01 02:24)
    CHINSKA BANDA CZWORGA ZROBI Z CIEBIE CYBORGA !
  • ~Polonus
    (2014-11-22 06:08)
    Intelektualnie jestem cienki jak konus.
  • ~MAX
    (2014-11-22 06:06)
    TEN LATAJACY ZLOM TO JESZCZE JEDNA PODROBKA.
  • ~Janek
    (2014-11-22 06:51)
    Tym hydroplanem latali wczoraj nad Majdanem i Uzbekistanem.
  • ~Wookie
    (2014-11-15 21:41)
    Tylko czemu sami chińczycy nie są zainteresowani kupnem? Czyżby wiedzieli, jaki to szmelc? :)
  • ~brone.
    (2014-11-16 03:51)
    a nasz zlom trzymaja w hangarach jak sie tylko POderwie to zaraz spada
  • ~bzyk
    (2014-12-10 01:50)
    Z pewnością rodacy do suchej nitki skrytykują nowy Chiński samolot o oskarżą ich o kradzież Amerykańskiej technologi .Zrobią to tylko frustraci .