• ~xxmen
    (2014-12-14 05:05)
    nie ma się czego bać przecież to chińszczyzna i pewno do niczego się nie nadaje
  • ~bzyk
    (2014-12-10 01:50)
    Z pewnością rodacy do suchej nitki skrytykują nowy Chiński samolot o oskarżą ich o kradzież Amerykańskiej technologi .Zrobią to tylko frustraci .
  • ~CHINA NEWS
    (2014-12-01 02:24)
    CHINSKA BANDA CZWORGA ZROBI Z CIEBIE CYBORGA !
  • ~Janek
    (2014-11-22 06:51)
    Tym hydroplanem latali wczoraj nad Majdanem i Uzbekistanem.
  • ~Polonus
    (2014-11-22 06:08)
    Intelektualnie jestem cienki jak konus.
  • ~MAX
    (2014-11-22 06:06)
    TEN LATAJACY ZLOM TO JESZCZE JEDNA PODROBKA.
  • ~Track
    (2014-11-18 16:58)
    do "all" ... widzisz człowieczku, nie rozumiesz podstaw gospodarki a się wymądrzasz.Poważnie uważaszm, że firmy typu DELL, LG, IBM, HP, CG, CS itd. mają aż tak duży wpływ na rozwój Polski??? Poważnie wierzysz w polską TV propagandę? One sa tutaj z wielu powodów, jednym z nich jest utrzymanie tego kraju na powierzchni egzystencji ... bytu jako-takowego. Jeśli Cię jednak tyle tylko zadowala to faktycznie, daj sobie siana, popij wodą i idź w kimę ;)
  • ~ciekawe czy to też taki chłam jak inne
    (2014-11-17 12:00)
    chińskie produkty ???
  • ~Alvadan
    (2014-11-16 10:39)
    Q a skąd wiesz że działa? xd Jakby był dobry to Chińskie wojsko na pewno by zakupiło kilka takich modeli xd. Nie kupili nawet jednego to znaczy, że to tylko tona chińskiego plastiku z silnikiem.
  • ~brone.
    (2014-11-16 03:51)
    a nasz zlom trzymaja w hangarach jak sie tylko POderwie to zaraz spada
  • ~all.
    (2014-11-16 00:13)
    Re: *Polonus* 19:02 - nibyPolonusie* w Polsce już od prawie 100-lat produkuje się *Aspiryna* pod różnymi nazwami np. PoloPiryna a kilka firm już od lat składa w Polsce laptopy ( np. DELL itp ) smartfony i tablety np MODECOM itp ) oraz podobne gadżety elektroniczne - więc Daj Sobie Siana a POtem siusiu paciorek i spać - a jak rano się PObudzisz to zajmij się np. MonteNegro i obyś* się nie zdziwił ;-P
  • ~Wookie
    (2014-11-15 21:41)
    Tylko czemu sami chińczycy nie są zainteresowani kupnem? Czyżby wiedzieli, jaki to szmelc? :)
  • ~Polonus
    (2014-11-15 19:02)
    Chiny 38 lat temu jak zlikwidowały bandę czworga byli 30 razy biedniejsze od Polski
    A teraz są potęgą światową jeszcze 10 lat i USA mogą nagwizdać Chinom.
    A Polska 25 lat niby ma wolność i nie potrafią wyprodukować Aspiryny , Komórki itd.
    Kompromitacja naszych pseudo polityków.
    Amen
  • ~Q
    (2014-11-15 15:24)
    podróbka czy nie ...DZIAŁA! A to się nie wszystkim podoba!
  • ~Chinafan
    (2014-11-15 13:49)
    No to teraz Chinczycy przylacza Tajwan do Chin kontynentalnych.
  • ~andrzejto
    (2014-11-15 12:32)
    Kolejny przykład chińskiego złodziejstwa...
  • ~Rumcajs
    (2014-11-15 12:19)
    Kolejna Chińska podróbka :P już nie tylko sportowe buty i jeansy, ale i samoloty :D
    Polska z pewnością nie kupi, bo musiałyby zostać zarekwirowane ;)