• ~Alek
    (2014-11-01 16:25)
    Mozna bylao jeszcze dodac, ze the bell - dzwon czyli die Glocke mial byc opracowywany i budowany w ogromnym podziemnym kompleksie der Riese (olbrzym) w Gorach Sowich. Do budowy wykorzystywano wiezniow bliskiego obozu Gross Rosen. Warunki pracy byly gorsze niz w piekle. Pod koniec wojny, przed ewakacja gestapo wymordowalo takze wielu pracujacych tam niemieckich naukowcow, zeby nie zostawiac swiadkow. Der Riese jest wciaz niezbadany. Oprocz nieznanych broni moze tan byc bursztynowa komnata i zloto z bankow niemieckich (duzo zlota).
  • ~Ironiamus
    (2014-11-01 10:32)
    Sprawka Hitlera - w roku 1947?
  • ~JJJ
    (2014-11-01 11:13)
    Bell -po naszemu DZWON
  • ~tt
    (2014-11-01 11:46)
    Proponuję najpierw wytrzeźwieć, potem pisać artykuły..., ewentualnie zaprzestać ćpania...
    bo w 1947 to niemcy hitlerowskie juz nie istniały...
  • ~precz z nwo
    (2014-11-01 16:08)
    Tak,sprawka Hiltera a raczej jego genialnych inzynierow ktory dostali pewne informacje moldlac sie do szatana i demonow (czaszka i piszczele/SS) a pozniej znana jako Skull&Bones czyi czlonkowie sa rodzinka Bush i Kerry!!! Precz z NWO!
  • ~ENTER złośliwy
    (2014-11-01 19:41)
    Powiedz nam ałtorze co ty brałeś ???. Migiem zmień dilera , bo takiej chały dawno nie czytałem. Załozę sie że na przedostatnim zdjęciu to kapsuła załogowa z amerykańskiego programu Apollo,
  • ~Ironiamus
    (2014-11-01 22:29)
    Tytuł do d. Powinno być: Jak Yankesy ukradli...
  • ~Adler
    (2014-11-22 13:12)
    Ta amerykańska kapsuła z Apollo - to też jakieś UFO? A tak w ogóle : może i Niemcy testowali latające spodki, a Amerykanie im ich technologię podprowadzili. Mam tylko jedną uwagę : napęd tych urządzeń nie był jakąś rewelacją, gdyż do tej pory nie ma obiektów latających z silnikami antygrawitacyjnymi, podprzestrzennymi, itp. Uwagę moją kieruję także do wszelkiej maści zwolenników tezy, że w Roswell rozbił się jakiś statek pozaziemski. Gdyby tak było, jego technologia napędu zostałaby już dawno skopiowana - a my tymczasem dalej latami samolotami i rakieteami napędzanymi g...nym paliwem chemicznym.