• ~von Liechtenstein
  (2014-10-30 17:06)
  Re szczery z samolotem żaden śmigłowiec nie ma szans. Tak na marginesie Rosjanie Amerykanie chinczycy o Niemcach francuzach i innych nacjach nie wspomne buduja tworza rzeczy naprawdę pełne podziwu.my sie śmiejemy i naigrywamy z innych nacji a sami niczego nie produkujemy.o takim śmigłowcu jak Ka 52 to możemy pomarzyć.dadzą nam znowu stary złom do produkcji no ale jako lennicy musimy sie cieszyc .Szkoda że te śzumowiny i gnidy czyli szlachta polska zniszczyła nasze państwo w XVIII w.Ten okres zaborów jest już nie do odrobienia.Sanacyjna bieda i smród, PRlowska siermiężność to tylko konsekwencje tamtych wydarzeń i brania jurgieltu od Rosji Prus Austrii.Teraz niektóre szmaty w TV chwala się swoimi praszczurami a głupi polacy lemingi nie znając historii Polski wtórują im bezrefleksyjnie.
 • ~Kryzsiek
  (2015-06-30 11:44)
  Najpierw pogoń Ukrainskie Banderowskie scierwo,a nastepnie czepiaj sie Rosjan?
 • ~Wryjka capa
  (2014-11-28 00:40)
  Co ty się kacapska mordo (von Liechtenstein) tak martwisz, że mamy stary złom. Nawet tego się boisz, bo wiesz że jak się Polak fqurfi - to może takie put in owskie sicierwo nieźle pogonić... (tak jak bywało w historii)...
 • ~szczery
  (2014-10-30 11:31)
  Jaki on szturmowy skoro piszecie wyraźnie w opisie że to śmigłowiec dowodzenia i zwiadu przeciwpancernego. Do tego uzbrojony tylko w działko i ewentualnie rakiety nienaprowadzane! Rozumiem że z tych 5-10kilometrów ma niszczyć czołgi z działka? A może z rakiety nienaprowadzanej? Na kilka serii pewnie któraś wejdzie... ale na pewno nie z 10km.
  I jaki sposób ma nawiązywać skuteczną walkę z innymi śmigłowcami bojowymi oraz samolotami szturmowymi bez rakiet naprowadzanych? Jedynie lecąc blisko... ale jakie ma wtedy szanse z samolotem? SŁABE!
 • ~890
  (2015-09-02 21:44)
  Gwoli wyjaśnienia,ten smigłowiec nigdy nie był projektowany do takich zadań jak np Mi-24.
  Jego starszy brat Ka-50 tak.Do pan z niemieckim pseudo,były przypadki zestrzelenia przez śmigłowce szturmowe samolotów bojowych.Do tego jest potrzebny łut szczęścia,dobry sprawdzony sprzęt,dobrze wyszkolona załoga.
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.