• ~hobbista
    (2014-10-12 16:29)
    Niemcy przed rokiem 1939 i w natępnych latach, byli dobrze 20 do 30 lat z nauką i gospodarką, przed resztą Świata. To ich osiągnięcia naukowe i techniczne, zawłaszczone przez zwycięzców, popchnęły Świat po wojnie na drogę rewolucji naukowej.
  • ~sami swoi
    (2014-10-12 17:21)
    Fasz.Niemcy a raczej rzad Hitlera i Himmler dzieki oddawaniu czci szatanowi dostali pewna wiedze demoniczna na temat tych wtedy o stulecia do przodu nowoczesnych projektow samolotow i silnikow(odrzutowych). Filmy filmami ale zastanowcie sie dzis nad sekta Busha i Kerry-ego (rzad USA) "Skull&Bones"-ta sama symbolika jak u SS,trupia czaszka i oddawanie czci demonom.Tylko glupiec nie zastanawia sie nad tym bo sam Jezus mowil "Kazde drzewo poznaje sie po jego owocach". Kto dzis ma wladze nad NATO i ONZ? USA i GB czyli sekciarze...Watykan wiedzac o tym jednak milczy udawajac "swietego" a tak na prawde jest wspolwinny obecnej sytuacji na swiecie.
  • ~Naparstek
    (2014-10-12 13:16)
    A ja myślałem, że tylko niemieckie rakiety były wzorcem dla Amerykanów.
    - Naukowcy niemieccy wzięci do niewoli zbudowali amerykańskie pierwsze rakiety.

    Prawie 70 lat od zakończenia wojny dowiadujemy się, że również obecnie najnowocześniejsze samoloty mieli juz Niemcy 70 lar temy.

    Wniosek: Niech będzie Unia Europejska - niech potęga niemiecka będzie "wmurowana" w struktury unijne, bo tak jest bezpieczniej...
  • ~mec
    (2014-10-12 14:41)
    co za sensacja...
    wystarczylo uwaznie ogladac "poszukiwacze zaginonej arki"
    buhaha
  • ~Jak bum cyk cyk
    (2014-10-14 03:16)
    A Wiecie* kto i kiedy wynalazł RADIO ??? - radio wynalazł SASZA IWANOW w 1945 Roku u NIEMCA na STRYCHU ;-/
  • ~krotończyk
    (2014-10-12 17:36)
    Jakby amerykany i Rosjanie nie okradli Fryców to nadal paśliby się z bizonami i białymi misiami.
  • ~Track
    (2014-10-12 17:08)
    do Naparstka:

    nie "dowiadujemy się" tylko "Ty sie dowiadujesz".
  • ~hans
    (2014-10-12 17:27)
    Jest 2014, a my do dzisiaj nawet takiego nie mamy...Dlaczego? Kto nam zabrania zbudować takie cudo z drewna i blachy?
  • ~biesz
    (2014-10-12 19:30)
    Do sami swoi
    Chyba ci się mózg zlasował Nie ćpaj już
  • ~outlaw
    (2014-10-13 07:50)
    Prawdopodobne jest, że projekt został zrealizowany i jest w fazie testów prototypu. Teraz już z silnikami nowej generacji. Nikt rozsądny nie rezygnuje łatwo z tego co jest dobre. Tak samo jak z V-2, poprzednika rakiety Saturn V autorstwa Wernera von Brauna.