• ~ewa koby
    (2014-05-27 15:08)
    chlopcy maja swoje gierki na zywo bo organizm z koieta nie istnieje zapomnij brak orgazu ewa koby
  • ~Kowal
    (2014-05-27 15:18)
    I dobrze, że będą pieniądze na wojsko a nie tylko miauczenie, brońcie nas albo nam coś dajcie.
  • ~glews
    (2014-05-27 12:50)
    Adolfie dziękujemy i pod Twoją oddajemy się obronę! Ty wiesz, że Ziemie Zachodnie i Śląsk to twoje mienie, a my tylko pilnujemy ich. Ale jakby co to Wiesz, co robić!
  • ~michal
    (2014-05-29 23:16)
    raz, raz
  • ~andy
    (2014-05-29 08:36)
    to załatwianie sprawy od strony doopy ... - zamiast zrobić to jak Turcja(modelowy przykład dbania o rozwój swojego przemysłu...i transfer technologii ) u nas wydaje się grosze na badania i pozyskanie nowych technologii ... a kupuje bardzo drogo zagraniczny sprzęt ... ( w dużej mierze od firm z korupcyjną przeszłością...???) z pakietem socjalnym dla całej rodziny POdpisujących na wiele POkoleń- CO JEST TYLKO TRANSFEREM KASY Z POLSKI BEZ ŻADNYCH KORZYŚCI GOSPODARCZYCH I TECHNOLOGICZNYCH ...
  • ~~~Hanss Lebe
    (2014-06-02 14:27)
    Ta a brakuje zwalczania broni pancernej,śmigłowców,piechoty do ich obsługi,
    przyjdzie poborowy i strąci sobie mi24 jak w gierce,to morze do bozia od razu?
    co 10 żołnierz powinien mieć środki ppanc.,a co 15 plot.
    Marynarka brak i obrony wybrzeża,broni desantowej,osłony lotniczej,co wy tu
    robicie?
    Zasadniczy błąd to brak ludzi i komercja armii,nie da się nasycić pola walki jak koszula za krótka,rezerwy brak,a ta co jest to w zawody w piciu z ruskimi czy
    szwabami na Krymie morze robić.
    Macie premiera historyka i nie wiecie ze wojska zaciężne a nie narodowe
    doprowadziły do Upadku Rzeczypospolite z powodu braku środków???
    I z tej jakże bolesnej historii nic w Ząb nie wynosicie?Czego naród ma się
    wykrwawić za wasza ideologie i głupotę panie Tusk i panie Komorowski?
    A największym grzechem jest zniszczenie własnego przemysłu obronnego
    i własnej gospodarki rozwijanego od 2 Rzeczypospolitej,pozbawienie narodu
    jego armii,pozbawianie moralnego obowiązku służbie Narodowi ,te
    grzechy faktycznie powołują uzasadniony strach,bo i rezerwy szkolone
    znowu na wyspach mamy i tu nie wrócą jak Moskwa czy szwab wejdzie.
    Oni zawsze razem będą to sk. międzynarodowi
  • ~Mat pchor. Slowik
    (2014-06-06 20:54)
    Armia polska jest zwycieska, Kaczor jest to ku... m...a.
  • ~filip
    (2014-06-07 09:17)
    NAJLEPIEJ ZLIKWIDOWAĆ RESZTKI POLSKIEGO PRZEMYSŁU OBRONNEGO I KUPOWAĆ DROGI ZŁOM ZA GRANICĄ, KTÓRY JEST BARDZO DROGI I MAŁO PRZYDATNY.
  • ~X
    (2014-06-22 19:32)
    Huraaa. Zajmiemy Rosję aż po Japońską granicę. Będziemy mieli gaz i ropę. Będziemy zachodowi dyktować warunki. A na koniec spacyfikujemy Amerykę za to, że nie dali nam wiz i weźmiemy od nich bezzwrotną pożyczkę.
  • ~masa
    (2014-07-15 18:14)
    Słowik ty matole PO dopalaczach znów zerwałeś się z ch...