• ~tabu
    (2014-03-24 11:14)
    Mógł by ale nie jest... bo Polską rządzą dywersanci i sabotażyści a połowie Polaków nawet nie chce się pójść na wybory :(
  • ~policjan śledczy.
    (2014-03-24 11:31)
    W Polsce nigdy nic dobrego się nie wyprodukuje bo rządzą nami agenci obcych państw, a wpływy służb Rosji , Niemiec i Izraela sięgają wszystkich dziedzin życia, szkolnictwa wyższego, zbrojeniówki i innych. Jeżeli nie znajdziemy ludzi , którzy postawią na państwo, a nie na prywatę wtedy szybko nadrobimy utracony dystans bo Polacy są zdolni, mają wiedzę i chcą pracować
  • ~f
    (2014-03-24 12:11)
    NIESTETY TO JEST SMUTNA PRAWDA.
  • ~edo
    (2014-03-24 13:52)
    skończyły się czasy kiedy można w stodole zrobic dobry produkt samochód może, ale samolot równiez dla odbiorcy zewnętrznego?
  • ~jot
    (2014-03-24 14:24)
    Cz uczony redaktor, który napisał powyższy artykuł, mógłby wyjaśnić, co w tym przypadku znaczy zwrot: fly-by-wire? Z góry dziękuję, bo nie wiem, a jestem ciekawy.
  • ~dfg
    (2014-03-24 14:31)
    ta czerwona hołota wszystko zniszczy, aby potem za łapówki kupować na zachodzie
  • ~bartek
    (2014-03-24 15:36)
    Ciemnoto, w stodole to można zbudować latawca, a nie samolot.
  • ~czytacz
    (2014-03-24 16:17)
    Do Panów M.M. trzeba piąc sie ostrożnie z mniej ambitnymi projektami, konkurencja musi się przyzwyczaić.
  • ~ciotka
    (2014-03-24 19:04)
    Żeby nie Niemce, żeby nie Ruskie, żeby nie to lub tamto i żeby babcia miała wąsy.
  • ~ANDY
    (2014-03-24 20:58)
    to skandal ...!!! niszczenie polskiego przemysłu szczególnie przez PO i SLD to prawdziwa tragedia dla Polski
  • ~sig69
    (2014-03-25 00:27)
    Ten samolot to jeszcze jedna ofiara polskiego kundlizmu i korupcji tzw.'elit', ktore dorwaly sie do rzadowego koryta w Warszawie po 1989. Nic dziwnego, ze mlodzi -zdolni opuszczaja ten smutny kraj nadwislanski.
  • ~aqq
    (2014-03-25 01:43)
    Celowe działanie obcych agentur, lepiej mieć słabego sąsiada.
  • ~bufetowa
    (2014-03-25 01:44)
    z tymi durnymi rzadami w POlsce to nic nie mozna wyprodukowac oprocz propagandy same matoly
  • ~Palec boży
    (2014-03-25 02:30)
    Co tu wogole mowić o jakichkolwiek polskich wynalazkach? Te bedą dopiero możliwe jak Polska pozbędzie się odwiecznych polskich WROGOW! Niszczyciele chcą Polske obalić ziemie jej zagrabić, lud polski wypędzić, a nie sprzyjać jakims tu wynalazkom. Widać było jak potraktowali czołg "Anders" i tym podobne inne pomysły. W ktorym kraju jego wlasny rząd miałby takie podejście jak obecny polski do wszystkiego co polskie? Wola poniżyć nas i zakupić jakiś stary zlom u szwabow za łapówy niż przyznać ze Polacy mogą być ASAMI w wynajdywaniu nowych rozwiązań. Niech ten konflikt ukraińsko-ruski nikogo nie oszuka. Oni sa tacy sami jak wczoraj i przedwczoraj i mysla caly czas tak samo. Wyp... inne narody z narodow tych własnych krajów i tyle. Walka o Ukraine to walka o przejecie kolejnego terytorium między zachodnimi i wschodnimi zydami! Smiech bierze człowieka kiedy bełkoczą o zbrojeniu Polski. Czym maja ta Polskę zbroić? Odkad doszli do wladzy systematycznie niszczyli Polski zbrojne możliwości żeby Ruscy mogli jak najłatwiej ją zagarnąć. 4 nuklearne kule wyslane na Polske (w tym na nich) otworzyly im oczy. Gdyby nie ARMIA BOGA g*wno i zelówki by z nich nawet nie pozostało!
    Pęknac mozna ze smiechu słuchając o ich probach uzbrojenia Polski. Troche zapóźno kiedy pootwierali drzwi roznym agentom i szpiegom. Na zachodzie baza obronna uzbrojona była w niemieckich szpiclow i kapitana który swietnie z nimi się dogadywał. Ta na wschodzie nie lepsza. W sztabie maja i banderowca co to o wszystkim donosi ukraincom a oni hitlerowcom i żyda co donosi Ruskim i szwaba co tez dązy żeby jak najwięcej zgłębić żeby atak na Polske był skuteczny. Ot i obrona! Do Australii powinni pojechać "bronic" bo tu im gardła poderzną!
  • ~Rapier
    (2014-03-25 03:08)
    Nie pisza co ten samolocik miał zamiar robic? Skromny on jakiś! Na samo latanie szkoda pieniedzy a szkolenie miałoby być w jakim celu?
    Egzaltuja się a modelik przecież nic takiego, zwykly!
  • ~Lunatyk
    (2014-03-25 03:13)
    Mógł być wizytowka polskiego lotnictwa? Żeby babcia miała wasy to by dziadkiem była! Nie był i koniec po co ten bełkot?
  • ~tow.wieslaw
    (2014-03-25 03:37)
    może przegonią tych peowsko-eseldowskich kundli to wtedy polska kreatywność na cos się zda.
  • ~osilek
    (2014-03-25 03:43)
    nie dostali lapowy za samolocik to po co on im?
  • ~Konrad Walenrod
    (2014-03-25 03:46)
    kto miał nim latać tym samolocikiem, chyba jakiś karzełek!
  • ~Baca
    (2014-03-25 03:49)
    To typowe dla polski. cos zaczna ale nigdy nie skończą!