• ~mi;ro
    (2013-11-06 21:03)
    Dla Polaka to Kosmos cos takiego zkopjowac,,A Chinczyk potrafi
  • ~tzu
    (2013-11-06 22:28)
    Było nie kopiować prochu i papieru.
  • ~Precz z tandetą
    (2013-11-06 11:21)
    Ta tak jak ich buty co po tygodniu mi podeszwa pękła Ładnie mogą wygladać ale nic wiecej A jak jakis przygłup chce wziąść ich obrone to niech sobie kupi chinski samochód i wtedy pogadamy jak zacznie dokladac do remontu po pół roku od daty zakupu
  • ~rybka
    (2013-11-06 13:09)
    Co do butów jakie sa sprowadzane do Polski to miej pretensje do polskich "handlowców importerów-kupi za ćwierć dolara ,a żąda 20".Kto jest uczciwym biznesmenem to sprowadza do Polski właściwy towar.Mogę jedno potwierdzić ,że Chińczycy też potrafią wyprodukować wysokiej klasy towar,ale to już daję pod rozwagę naszym cwanym "biznesmenom"
  • ~czytacz
    (2013-11-06 14:39)
    rybka to ma racje skoro maja takie samoloty to i maja buty, a w złodziejsatwie to polskich importerów niewielu prześcignie
  • ~zdegust
    (2013-11-06 09:52)
    Najstraszniejsza broń Chin to te ich potrawy w wielu smakach. Ostatnio po jakiejś potrawie z serkiem tofu przez 3 dni byłem wyeliminowany z życia. Co rusz tylko łeeee... i sruuuuu... Drugiego dnia nie miałem już czym i tak mnie bolały mięśnie brzucha i piekła "panewka", że miałem wszystkiego dość. Uratował mnie kolega przynosząc własnej roboty nalewkę mocy ok. 70% na niedojrzałych orzechach włoskich - bardzo paskudna w smaku. Ale pomogła przeżyć ten chiński atak.
  • ~tybet
    (2013-11-06 16:39)
    slusznie troche mniejszy i bardziej skosny pomalowac go jeszcze na zolto chnczyk wykapany
  • ~Alvadan
    (2013-11-06 17:42)
    A chinole jak zwykle nie wymyślą niczego własnego tylko skopiują od USA. Niech ***** własne samoloty tworzą a nie kradną.
  • ~Olo
    (2013-11-06 23:10)
    Do~Precz z tandetą~Kup sobie buty do chodzenia a nie takie do trumny.Chińczyk zrobi jakie chcesz.
  • ~Sleipnir
    (2013-11-07 08:58)
    Ludzie, jaka kopia?!!

    Przecież GlobalHawk ma klasyczny układ aerodynamiczny z usterzeniem V, a chińska maszyna to dwupłat tandem. A to układ bardzo trudny do realizacji.
    Nie ma jakiegokolwiek podobieństwa!

    Dwupłat tandem.