• ~otto
    (2014-07-02 13:26)
    Kamuflaż jest świetny, w porównaniu z "polską" Panterą. Jest idealny na nasze tereny w razie obrony kraju. Porównajcie sobie zdjęcia żołnierzy. Wiadomo, że nigdy nie znikniemy do końca, ale to jest kamuflaż mimetyczny i służy do konkretnych celów.
  • ~Jurand
    (2014-02-06 00:52)
    "słaby ten kamuflaż odrazu go zobaczyłem"-a sam nic nie potrafisz tylko kiepsko krytykowac... "NIE OBCHODZI MNIE TEN TEMAT."- to ki ..uj tu zagladasz siermięgo umysłowy?!..."i na ch...nam amerykańskie patenty???"- ćwierć imbecylu, rozeznaj sie w temacie a dopiero wypowiadaj!!! amerykanisto ******** "Najlepszy "kamuflaż" ma "kameleon" (naturalny).
    Pies kieruje się "węchem", nie "zmyli" (oszuka) jego "kamuflaż" wzrokowy (jak ludzi)."- kieruj sie dalej swoja odbytnicą w takim razie ;) "Narod ********* tylko ludzie ******* - tu sa przyklady...heh projekt calkiem przemyslany, mi jednak brakuje tu Naszego brązowego...za bardzo leci w Czechy i ruskich, ale ogolnie SZACUN
  • ~@smok wawelski
    (2013-10-31 22:37)
    i na ch...nam amerykańskie patenty???
  • ~jajec
    (2014-05-10 15:54)
    Świetny !!!
  • ~Marcins
    (2014-05-10 12:40)
    Tylko zauważ jak by zrobił zdjęcie na leżąco to napewno byś go nie znalazl w tym terenie
  • ~Adler
    (2013-11-02 19:00)
    Pytanie na szkoleniu wojskowym na politechnice (jak jeszcze było) zadane przez starego frontowca, oddelegowanego do szkolenia młodych:
    Skąd wyjeżdża czołg? Cisza... Jak to, obywatele podchorążowie nie wiedzą?
    Czołg wyjeżdża znienacka! Z tym kamuflażem, jest tak jak z tym czołgiem.
  • ~tur
    (2013-11-02 16:53)
    Kamuflaz jest chyba dosc dobry. Oczy bola kiedy patrzy sie na niego z bliskiego odleglosci. Mam nadzieje ze wojskowi nie potraca od niego wzroku.
  • ~żart
    (2013-10-31 21:05)
    Najlepszy "kamuflaż" ma "kameleon" (naturalny).
    Pies kieruje się "węchem", nie "zmyli" (oszuka) jego "kamuflaż" wzrokowy (jak ludzi).
  • ~COMANDO
    (2013-11-13 14:26)
    KIEDY TO BĘDZIE DOSTĘPNE DLA NASZEJ ARMI, CZY TO TYLKO FATA MORGANA
  • ~Master5k