• ~vh
    (2013-10-09 11:28)
    Przeciez tam jest nie tylko cmentarzysko ale tez przechowalnia samolotow - ze wzgledu na warunki klimatyczne, armia US trzyma tam samoloty w rezerwie i pewnie tak tez bedzie z tymi - zostana zabezpieczone i beda sobie parkowaly.
  • ~ogrodnik
    (2013-10-09 11:52)
    Jak geje weszli do armii USA, to wyrzucaja wszystko, co nie jest rozowe.
  • ~POjechany
    (2013-10-09 12:40)
    Osoba, ktora popelnila ten "artykul", zapewne na codzien zajmuje sie dzialem plotkarskim... Wyglada na to, ze dziennik.pl postanowil sie skupic na durniejszej czesci naszego spoleczenstwa.
  • ~szymek od rymarza
    (2013-10-10 01:39)
    Nie rozumiem. Cos tu nie gra. Skoro ich nie chce Pentagon, to przeciez mozna bylo je sprzedac komus innemu, moze za granice. Przeciez sa w dobrym stanie, i sa pewnie warte duzo pieniedzy. Dlatego podejrzewam ze jest jakas sciema w tym artykule.
  • ~kwas ze swoja barbi..
    (2013-10-11 15:04)
    ta sprawa musi sie zajac grzechotnik z gajowy to sa szpece oni sie do tego nadawaja obydwaj...kopacz z bufetowa im pomoga przekopac na meter ta sprawe..
  • ~StJ
    (2013-10-30 14:50)
    Gorsze "złomy"zakupił Komorowski!! Żeby taki złom zakupić POtrzeba było wyeliminować z komisji zakuPOwej Szerremietiewa!! A PO to,żeby go wyautować POrzebne były służby WSI, które "wkręciły" Szeremietiewa w "aferę', której nie było!! Kiedy wreszcie naszym biednym krajem będą rzadzić uczciwi ludzie!!
  • ~dToUwSnK
    (2013-10-13 22:17)
    a kogo to obchodzi ? debilny artykuł
  • ~darkys