• ~benio
    (2013-11-18 11:46)
    hej wielcy znawcy, nie mig 21 a mig 19 jako pierwszy rosyjski samolot przekrczył barierę dzwięku, migi 19 poraz pierwszy otrzymał pułk lotniczy krzesiny w poznaniu w 1961r ,osobiście jako mechanik obsługiwałem te samoloty,które na ten czas były jedne z najlepszych.
  • ~Ciekawym.
    (2014-01-25 22:53)
    ZSRR bralo od nas cukier a w zaplacie wysylalismy im wegiel.
    A jak to teraz wyglada w stosunku z Ameryka ? Ktos wie niech napisze.
  • ~sig9
    (2013-10-15 07:05)
    Mam nadzieje, ze Amerykanie zaplacili. Znajac durni, ktorzy rzadza w Polsce (w tym wielu agentow CIA) wlazacych Amerykanom w d... wcale bym sie nie zdziwil gdyby te samoloty zostaly przekazane za darmo.
  • ~bono
    (2013-10-04 13:58)
    Podejrzewam, ze ta transakcja moze byc podobna dotych z ruskami za komuny:
    My jankesom 47 Mig21 a oni nam 200000 par butow emigrantow z Mexyku do pozelowania
  • ~pinokio
    (2013-12-12 21:43)
    idiotow rusofobow ci u nas dostatek.
  • ~stanley
    (2013-10-05 00:04)
    zgadzam sie opinia 'bono' z tym , ze chcialbym troszeczke uscislic.
    To, ruskim wszystko oddawalismy za darmo jest absolutna prawda.
    Natomiast naszemu nowemu wielkiemu bratu bedziemy musieli zaplacic rowniez za transport, a wnagrode pojedziemy na nastepne misje POKOJOWE.
  • ~POWON
    (2013-10-06 21:33)
    To pewnie będą ruchome cele dla ich rakiet na poligonach...i tyle. Ruską technologię znają zanim zostanie wdrożona do produkcji...
  • ~alf
    (2013-10-10 09:57)
    Kto w takie brednie wierzy ?
    Rozpoczną szczegółowe badania i szukanie słabych punktów aby eliminować
    Migi - 21 w Korei Północnej.
    Ona używa tych samolotów jako podstawowych środków bojowych w lotnictwie.
    USA sprawdzą czy np. wystarczy impuls elektromagnetyczny nakierowany na Miga i on przestaje latać !
    Po co strzelać , odpalać rakiety jak mogą same sie po cichu rozbić !
  • ~Samolot jest gratką dla kolekcjonerów
    (2013-10-21 14:16)
    Samolot jest gratką dla kolekcjonerów i muzeów, gdyż jest to samolot kultowy, jako pierwszy w historii przekroczył granicę dwóch macha. Pamiętam jakiś film amerykański w którym był eksponowany samolot Mig 21 z polskimi szachownicami.. to duże wyróżnienie ze eksponuje się samoloty z Polski , a nie z Chin , albo Rosji.
  • ~bono
    (2013-10-04 13:54)
    Ciekawy jestem na ile lat Polska podpisala serwisowanie tego zlomu