• ~Uraaaa
    (2014-08-26 10:34)
    Gdyby Rosja miała taką broń, nie padła by gospodarczo i podjęłaby program gwiezdnych wojen Reagana. Ale nie podjęła. A eksplozja 13 maja 1984 roku w bazie w Siewiernym zniszczyła ogromną część ich potencjału morskiego. Gdyby nie to, mielibyśmy wojnę światową nie później niz w 1985 roku. To była ostatnia szansa Rosji. A teraz przegra z kretesem i Rosjanie będą sie wreszcie musieli wziąć do pracy a nie tylko żerować na podbitych krajach traktując ich obywateli jak swoich niewolników...
  • ~Konrad Wallenrod
    (2014-08-27 12:20)
    Widze na forum ludzi ,ktorzy nie maja zielonego pojecia na temat zbrojen.Widzialem ponad 35 lat temu co Rosjanie mieli w bazie w Czechoslowacji.Nie wielu bylo szczesliwcow aby w tej bazie spac i jesc z wyzszymi oficerami bylego ZSRR.Bylem prywatnym gosciem jednego z nich juz w ten czas w rozmowie z nimi dowiedzialem sie o tym ,ze ZSRR sie rozpadnie.To co kryly potezne dmuchane hangary o sie w glowie nie miesci.Pozniej pracujac dla armii zachodniej mialem okazje dotykac rakiet walczacych w wojnie argentynsko-brytyjskiej,w stosunku do Rosji byli w pieluchach.Rosjanie posiadaja super wyszkolona kadre konstruktorow sprzetu wojskowego.Dzisiaj Rosja jest super mocarstwem bije na glowe wszystkich w zaawansowanch technicznie broniach.Tylko to gwarantuje nam Polakom wzgledne bezpieczenstwo,i to jest prawda ,ktorej wspolczesne warcholy w Polsce nie rozumieja.Rosja nigdy wojny nie zacznie ,nie ma w tym interesu.Ukraina Wschodnia odzyska swoja niepodleglosc i suwerennosc od Ukrow i Rosji.Rosjanie w tej chwili rozdaja karty,w tym sa zaangazowane Chiny.Rosja nie ma zadnych powodow napadac na Polske ,cykorie sieja w Polsce politycy,dlaczego to sami to opisujecie.Dalej Ukry nie sa samowystarczalni wiec kto ich bedzie utrzymywal ?, a to jest 60 milionow ust i zoladkow ?.Rosja w chwli obecnej ma nowoczesne stacje orbitalne ,doskonala bron laserowa,samoloty latajace na orbicie i nie mowiac o broniach o jakich Polakom sie w glowach nie miesci.Plany podejscia Rosji i zaskoczenie jej z jej granic sa spalone,po to byly budowane w Polsce autostrady,niepotrzebne lotniska pasazerskie.Kto ma normalny rozum to, to pojmuje.Nastepnm krokiem bedzie zakrecenie kurkow z gazem przez Rosje i Arabow oraz ropy ,a zima idzie.Rezerwy gazu w UE sie koncza.
  • ~Maks
    (2013-08-27 16:53)
    Ja jako USA juz dawno przemyslalem swoje zabawki, ich, wasze zabawki sa tylko kopiami moich. I nie nazywaja sie Polus tylko Fallus. A tow. Matwij niech przyjmie do wiadomosci, ze zarowno Rosja jak Syria moze mnie, tj. USA skoczyc..
  • ~cynik
    (2013-08-27 11:18)
    Mam tylko jedno pytanie: ile osób liczyła załoga i co się z nią stało?
  • ~Matwij Szauk
    (2013-08-27 16:05)
    Może to da Krają tzw.Zachodniej Demokracji do myślenia.Rosja i Chiny się nie chwalą ,ale swe zabawki mają .Ile taki zabawek mają w Kosmosie? Może warto by USA przemyślało swe zachowanie ,bo Rosja to SOJUSZNIK Syrii ,a Ja nie mam się zamiaru obudzić jako cząstka atomowa.
  • ~Astronalta
    (2013-08-28 07:54)
    Ujechali w kosmos ot co.
  • ~św.NH
    (2014-08-26 21:31)
    Ło kurde!
    Pewnie zamiast USA strzelą w Moskwę.
    Technika z innej galaktyki ale na taczce!
  • ~Kaszana
    (2015-04-18 19:11)
    TL:DR
  • ~voiceinthedesert
    (2014-09-01 23:17)
    ISIS zagraża światu i Assad otoczył ISIS z no-fly zone. Inaczej powiedziawszy, Assad i Putin nie pozwalają Stanom Zjednoczonym rozprawić się z ISIS! Co za perfidny i zagmatwany jest świat dzisiejszy! Przecież ISIS jest wrogiem nas wszystkich!
  • ~Antykomunista
    (2013-08-29 16:28)
    Matwij, USA pokazuje wiele swoich technologii, ale ile ich jeszcze trzyma w sekrecie? Tego nie wiemy, a wiemy to że przeznaczają ogromne fundusze na uzbrojenie i technologie. Amerykańska armia jest jedną z najnowocześniejszych armii na świecie i prawdopodobnie nikt ich nie wyprzedzi. W kosmosie również mogą posiadać takową technologie a nawet jeszcze lepszą niż ruską. Ktoś może powiedzieć np."Przecież każdy start rakiety start oglądają ludzie, i wiedzą o tym bo w całych stanach jest głośno, nie ma szans na tajne wysłanie takiego statku w kosmos bez wiedzy cywili". Ja odpowiem: Ameryka już od wielu lat musi radzić sobie z amerykańskimi debilnymi cywilami którzy chcą wszystko wiedzieć, chcą by cały świat znał słabe punkty USA bo oni chcą wiedzieć co się w rządzie dzieje, dla tych cywili mam jedno do powiedzenia jesteście debilami i idotami im mniej wiecie tym lepiej. Ale wracając do tematu rakiety Taki sprzęcior mogli wysłać w swoim promie kosmicznym lub po prostu w jakiś inny tajny sposób którego nie znamy. Dla mnie USA jest i będzie potęgą tylko dług który zdobyli jest przytłaczający i gdy na niego patrze to aż mnie skręca. Jedyny kraj który jest w stanie powstrzymać Ruska i chinola jest zadłużony u chinoli u swoich wrogów. Lecz dzięki temu wiemy kiedy żółtki będą chcieli bawić się w podbijanie swiata. pierwsze co zrobią przed wojną to karzą amerykańcom spłacić swój dług.