• ~ONNE
    (2014-06-18 15:36)
    Ciekawe też było lotnisko w Borach - WIELE !
  • ~"anonimus"
    (2014-06-19 18:20)
    Dlaczego nie ma wzmianki o po niemieckim lotnisku wojskowym w Skarbimierzu koło Brzegu,woj opolskie-? Przecież to było jedno ze strategicznych lotnisk Armii Radzieckiej na zachodniej granicy Układu Warszawskiego.Ogromne obszarem, ,kilkadziesiąt hangarów i schronów i pas startowy o długości 2,5 km.Sam uczyłem się tam latać na paralotni. Z artykułu wynika ,że redaktorzy mają wiedzę na zadany temat.
  • ~vinci
    (2013-07-10 16:11)
    tak, to wstyd dla rządzących, żeby sponiewierać największe lotnisko Europy w Białej Podlaskiej, z nowoczesną wieżą kontroli lotów, bocznicą kolejową, pobliskim największym portem suchym Małaszewicze !
  • ~Hans
    (2014-06-23 17:48)
    A po co nam stare komunistyczne budowle był taki co chciał zburzyć Pałac Kultury w Warszawie przecież jesteśmy tacy bogaci zieloną wyspą świata opływającą w dobrobycie w/g polityków że stać nas na budowę nowych, po co mamy inwestować w stare jak wszystko można sprywatyzować
  • ~Stanisław
    (2014-06-17 18:09)
    Lotnisko we Wrzeszczu było na pewno czynne jeszcze w końcu lat 60. Jestem tak stary, że stamtąd latałem do Warszawy.
    Natomiast Gdańsk miał przed wojną jeszcze lotnisko dla wodnosamolotów pasażerskich w Górkach Wschodnich. Pozostałości terminalu istnieją dotychczas.
  • ~Zimny już Lech
    (2014-06-17 21:51)
    A Debrzno powiat Człuchów To gdzie panie redaktorze ???
  • ~Piotr
    (2013-07-09 09:59)
    hehe to budynek zajezdni autobusowej!!! :) gratuluję! :)
  • ~mareks44
    (2013-07-09 11:19)
    I ja pamiętam to lotnisko i grzanie silników przed startem, mieszkając w latach 1946 -51 na K.Wallenroda.
  • ~Josef
    (2013-07-09 12:41)
    Dlaczego nikt nie pisze o największym lotnisku w Europie-Biała Podlaska,ktore Miller zlikwidował za poparcie Schredera w NATO oszukując Polaków,że to inwestor Turek nie ma pieniędzy a Białorus jest przeciwna..Jest to największe oszustwo Millera,bo to dawało Polsce duże mozliwości gospodarcze.Oczywista ,że Białoruś do dzisiaj jest zainteresowana.Dzięki tej likwidacji Niemcy maj bum lotniczy.My im dajemy pasażerow! A Millerowi słupki rosną!!!
  • ~Maciara
    (2014-06-17 10:44)
    To kolejny kluczowy dowód na to, że to Kaczyński wysadził samolot!!! Fakty są nieubłagane...