• ~andrzejto
    (2013-07-05 10:54)
    Dokładnie tak samo jak rosjanie zerżneli MIG-a 15...
  • ~Bader
    (2013-07-05 23:07)
    Dołóżmy do tego że obaj panowie, Gagarin i Glenn polecieli bohatersko na niemieckich rakietach w kosmos.
  • ~Czesław
    (2013-07-06 09:16)
    W kwietniu 1945 r. to Jankesi byli już 50km od Pragi ,pozbierali wszystko co się dało (w tym najlepszych naukowców Rzeszy - Braun) i wywieźli za ocean.Stalin zadowolił się trzecim garniturem profesorów i było już "po ptokach".
  • ~andre
    (2013-07-05 11:27)
    kim byli nazisci??? niemiecki portal to i falszuja historie!!!
  • ~S.O.
    (2014-11-10 20:43)
    To była słuszna zdobycz wojenna na pobitych i podbitych wrogach (niemcach), sprowadzonych do roli niewolników, zgodnie z odwiecznym Prawem Wojennym ! Zwycięzca słusznie korzysta ze zwycięstwa ! Hańba zwyciężonym !
  • ~ktoś
    (2014-11-09 17:25)
    Pokażcie Ruskie kopie niemieckich samolotów. To także będzie interesujące.
  • ~Jo Landa
    (2014-11-08 21:54)
    ci 'naziści' to ani chyba Marsjanie~! Taka technoooologia? Ludziki za tępe na to!~
  • ~czytacz
    (2014-11-10 15:14)
    "Amerykański samolot "skradziony" nazistom" - przepraszam, ale gdzie zamieszkuje i w jakim kraju żyje naród "nazistów"? Nie mogę natrafić na odpowiedź na to pytanie.
  • ~janusz
    (2014-11-09 19:58)
    "naziści"-mieli narodowość I szczególnie polscy redaktorzy powinni o tym pamiętać! Niemcy licza na takich pożytecznych idiotów jak na tym portal.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2013-07-25 14:25)
    Rosjanie w konstrukcjach lotniczych byli lepiej zaawansowani niz Niemcy czy USA.W czasie oblezenia Leningradu zbudowali 15 samolotow o napedzie rakietowym ,ktore przechwytywaly niemieckie bombowce.Mig-15 i jego poprzednicy powstawaly przed wojna niemiecko -sowiecka.To co Rosja miala na wyposazeniu swojej armii ,to owczesna Polska byla zerem.Ta wypowiedz moge udowodnic na podstawie faktow ,a nie gdybania.USA same broni atomowej nie zbudowala,dotarlem przypadkowo do zrodla prawdy,dowiedzialem sie tego od Niemcow i Szweda.Na ksiezycu nikt jeszcze nie stanal o czym udowodnil film ,, Ciemna strona ksiezyca ".Nasz narod ma duza wyobraznie i jest chory,urojenia,paranoja.