• ~smirk
    (2013-05-22 16:32)
    NAZISCI - plemiona koczownicze ze stepow azjatyckich ... PO-jawiaja sie od czasu do czasu w Europie - np na terenie zamieszkanym przez innych koczownikow tzw Niemcow . Ostatnio odkryto niedobitki w bandzie " Rudego" - Przestepcza Organizacja ,!
  • ~czytamwiecwiem
    (2013-05-21 17:58)
    Ale co z nazistami w USA i GB (mieli swoich zwolenikow przed rokiem 1933. kiedy to Adolfik zostal Führer-em!) No,wlasnie piszcie tez o tym ,bo krol Edward VIII abdykowal nie przez ta dziwke ale przez ultimatum MI 5,jego "rodzimego" wywiadu,bowiem szczerze popieral Hitlera i nazizm...Nom,czytam wiec wiem! -Temat nie jest tak waski jak sie wydaje.Owszem Niemcy i Austriacy popierali Hiltera w 95% ale i Chorwaci w 80%, pozniej Hiszpania, Argentyna...
  • ~SYLVEK
    (2014-11-26 20:40)
    Niemcy - Niemcami - nazisci nazistami a w Gliwicach produkuje sie Syrenki i Warszawy - co w Polsce jest polskiego??? - ani rzad ani Pendolino.!!!
  • ~krotończyk
    (2014-11-18 19:56)
    tyt€ł w szwabskim dzienniku powinien brzmieć:5 zaskakujących konstrukcji w arsenale NIEMIEC
  • ~janmusz
    (2014-10-29 18:13)
    Autor zapomniał o podstawowej sprawie -NAZIŚCI MIELI NARODOWOSĆ;NIEMIECKĄ.A to jest I będzie podstawowa sprawa-jasne pożyteczni idioci?!
  • ~Standartenfuhrer
    (2014-10-24 09:55)
    Odpier...cie sie od AH.Gdyby nie on i jego doktryna EuropeJudenFrei to dzis bysmy nosili przymusowo pejsy i pisali jakimis heroglifami,no i oczywiscie skora na przyrzadzie ochlastana by byla.Dajcie sobie siana buraki.
  • ~Adler
    (2013-05-26 11:00)
    Znowu pada hasło: "naziści". Skąd oni się wzięli w Niemczech i i otumanili porządny, bogobojny naród poetów i muzyków? Ostatnie badania wykazują, że chyba z Marsa! Ludzie, II wojnę wywołały cholerne szwaby, a nie żadni "naziści"! Popatrzcie na filmy jeszcze z lat 30-tych: na te sikające z podniecenia małolaty i ich mamusie z rękami wyciągniętymi na Heil! przeżywające orgazm na widok Hitlera.
  • ~jurek
    (2013-05-24 18:55)
    nazizm jest ideologią Niemców i taki do końca zostanie. Jednakże według mnie, nie można stygmatyzować przyszłości , także znaleźli się poza germanami zwolennicy nazizmu w swoich odmianach i trzeba ich także określić nazistami nie tyllko według narodowości
  • ~wtf
    (2013-05-21 13:26)
    dlaczego nic nie ma o np haunebu?
  • ~SZAKAL
    (2013-05-21 10:15)
    Odgrzewane kotlety, które i tak nie wygrałyby z Armią Czerwoną. Mogłyby najwyżej postraszyć zachodnich 'sojuszników' i spowodować uderzenie atomowe na Berlin, zamiast na Japonię. Bo Jankesi chcieli i musieli wypróbować nową broń a nie zależało im na kim. Chodziło bowiem o zastraszenie Rosjan, a sami narobili w portki. Przekonali się bowiem, czym im Rosjanie, z biegiem czasu, bo u nich też matołów nie było i prace na bronią atomową + działaność wywiadów, postępowały szybko, mogą odpłacić.