• ~Ela
    (2013-05-01 11:44)
    O ile wiem, nie tylko projekty nie wyszły, bo jak wierzyć pewnym doniesieniom, to w 2004 roku Rosjanie przejęli polski kontrakt zbrojeniowy na miliard, dzięki przetasowaniom w pewnym resorcie za czasów Pana Dukaczewskiego!
    Teraz też pewnie się dzieje, że gdzieś np. takie ładne i długie kule się przemyca w np. fiolkach i okleja etykietami. Być może szykuje się coś ciekawego abyśmy się w tym naszym kraju nie nudzili zbytnio, bo zbyt długo tu u nas już wojny nie było!
    Za to samoloty sobie latają, jakoś tak dziwnie, bo w rytm szybowców!
  • ~swój
    (2014-05-05 11:51)
    Nasi rządzący wspomagają zwalczać bezrobocie w USA,natomiast naszych inżynierów i technikow wysyłają na zmywak.
  • ~jan
    (2014-04-09 18:38)
    A gdzie sterowane wyrzutnie rakietowe? Czy nadal wojna jest kontaktowa jak w 16 wieku? Dzisiaj wojny odbywaja się na odległość tak że widać przeciwnika tylko na radarze albo z kosmosu.
  • ~CYWIL
    (2013-04-30 10:45)
    Wielki elektryk to sobie kupił koniki na defiladę. Był nauczony sprzątania gnoju i do tego tęsknił. Kwachu półlitrówki dla siebie i beczki dla oberfeldkurata głodomora. Wąchal powinien zafundować zwycięskiej armii dubeltówki. A tusek najlepiej ssmańskie waltery.
    Nie ma szpitali, szkół, dróg, torów a chłopaki zabawki zamawiają! I na kogo kuźwa mam głosować?
  • ~bronek
    (2014-05-05 16:55)
    w tym dzikim kraju to propaganda tylko wychodzi
  • ~niestety
    (2013-04-29 23:01)
    POlacy to pawiany Europy.
  • ~bolko
    (2013-04-30 19:49)
    TEN.SPRZET.TO.CHYBA.Z.INWITRO.IGOWIN.GO.ODRZUCIŁ
  • ~nunulek
    (2014-05-06 08:44)
    Dobrze,że są NLP.
    Nieogrodzone Lasy Państwowe.
    Jest gdzie sp...ać.
  • ~zaPOcona Gęba
    (2013-09-30 09:26)
    nasza generalicja i decydenci dba tylko o swoje POrtfela i POdobnie jak większość POstsowieckiego sprzętu nadaje się do wymiany ...
  • ~Złośliwy ENTER
    (2014-04-03 19:53)
    Polakowi można zrobić baaaardzo dużo dobrych rzeczy. Z Polakiem- GUANO !...